reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

piękna i zadbana w ciąży :)

Czy macie dobre techniki golenia w ciąży?

  • Tak, mam bardzo ciekawy pomysł na to.

    Głosów: 9 50,0%
  • Nie, nie umiem sobie z tym poradzić.

    Głosów: 9 50,0%

  • Wszystkich głosujących
    18
karolina pulawy, ty ogladalas jakies horrory, a skoro nie ogladalas tego filmu to skad wiesz ze tam sa straszne sceny?

ale nie namawiam jak ktos chce to polecam
 
reklama
karolina pulawy, ty ogladalas jakies horrory, a skoro nie ogladalas tego filmu to skad wiesz ze tam sa straszne sceny?
ale nie namawiam jak ktos chce to polecam
trzeba być na wszystko przygotowanym... nie widziałam kobiety, która z uśmiechem rodziła.. chciałabym żeby mój poród był ludzki:happy: ale rózne rzeczy się słyszy, zwłaszcza o położnych...
 
trzeba być na wszystko przygotowanym... nie widziałam kobiety, która z uśmiechem rodziła.. chciałabym żeby mój poród był ludzki:happy: ale rózne rzeczy się słyszy, zwłaszcza o położnych...

i wlasnie o tym jest ten film :) o tym jak po ludzku urodzic. Nie usmiechaja sie tam za bardzo to fakt, ale nie wrzeszcza w nieboglosy. Za to ostatnie sceny wyciskaja lzy z oczu.

Ja tez nie chcialabym w domu rodzic raczej, chociaz jak tak patrzylam na te akuszerki to jakbym kogos takiego miala to pewnie bym wolala w domu...
 
Ja mam zamiar zapisać się później do szkoły rodzenia:tak: wrzeszczenie chyba i tak nie pomaga, a nawet gorzej męczy. Osobiście to chyba będę sie wstydziła krzyczec na cały szpital...;-) a rodzić ze mną pójdzie siostra;-) to napewno pomoże, w końcu ma doświadczenie;-)

no to obejrzę ten filmik:sorry:
 
my już zdecydowaliśmy się na szkołę rodzenia, zapisaliśmy się nawet żeby nie było, ze potem zrezygnujemy. No i mój co mnie dziwi chce być ze mną, mimo tego ze wcześniej mówił, ze nie ma mowy.
Ba wczoraj widziałam jego oczy na USG jak zobaczył swoje dziecko. to widok który zapamiętam do końca życia. patrzył z taka miłością że aż mi się łezki w oczach zakręciły
a co do filmu, poogladałam, ale z przymrużeniem oka. na razie nie myśle o tym, mam jeszcze tyle czasu
 
Mój P. nie bardzo ma ochotę uczestniczyć w porodzie:-D może to i dobrze:-D chociaż z drugiej strony faceci powinni w tym uczestniczyć, żeby docenić trochę wysiłek kobiety...:-p
 
ja na początku nie chciałam żeby mój mąż uczestniczył w porodzie, myślałam ,że na nic się nie przyda a będzie mnie tylko denerwował, ale teraz zmieniłam zdanie, chodzi ze mną na badania i do lekarza, i też jak widzę z jakim zachwytem patrzy na małego fasolka to uważam, że powinien być przy nas od samego początku do końca.
 
reklama
trzeba być na wszystko przygotowanym... nie widziałam kobiety, która z uśmiechem rodziła.. chciałabym żeby mój poród był ludzki:happy: ale rózne rzeczy się słyszy, zwłaszcza o położnych...

Kurcze ale na tym filmie - emocje które się malują na twarzy kobiety, jak bierze swoje dziecko w ramiona. Jestem pewna, że w jednej sekundzie zapominają o tym całym bólu...
 
Do góry