reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

piękna i zadbana w ciąży :)

Czy macie dobre techniki golenia w ciąży?

  • Tak, mam bardzo ciekawy pomysł na to.

    Głosów: 9 50,0%
  • Nie, nie umiem sobie z tym poradzić.

    Głosów: 9 50,0%

  • Wszystkich głosujących
    18
To napewno tak, każda matka twierdzi, że gdy tylko weźmie maluszka w swoje ramiona zapomina o bólu. Tego nie moge się juz doczekać:tak:
 
reklama
A w jakims ch. U mnei to nawet w takim zwykłym markecie jest. ja własnie sobie Perfecte kupiłam na piersi bo rosną jak szalone:-D. a za miesiąc kupię to na roztepy bo brzuszek tez już się powolutku rusza ;-)
 
patrzyłam ostatnio w almie i w takim naszym lokalnym rajskim, nie było nic fajnego. niestety Leclerc sie sopalił i jeszcze nie odbudowali :(, a w mniejszych Drogeriach było kilka fajnych produktów ale ceny kosmos w porównaniu z allegro
 
I to jest bez sensu, jak coś jest dla kibiet w ciązy to jest 3 razy droższe, pwenie ise za bardz oskladem od inych kremów nei roźni ,ale jest "dla kobiet w ciąży", bo wiedza że i tak to kupimy i tak ...
 
reklama
My już mieliśmy wybrane dla synka Tymon (pisałam juz wczesniej) ale zaczęliśmy się wahać, a głównie ja.
I ostatecznie zostało ustalone i spisane na papierze i podpisane przez świadka (mojego przyjaciela)
córka: Malwina (to akurat się nie zmieniło
synek: Borys

teraz jestem cała happy, bo oba podobają nam się na maksa :)

Borys to piękne imię, ślcznie :-)



A u nas bez zmian. Tak jak ustalilismy na poczatku tak juz zostanie. Dla dziewczynki Hania (Hanna) a dla chłopczyka Wituś (Witold). I pomijajac moja tesciowa to wszystkim w rodzinie bardzo sie podoba :-)
 
Do góry