reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

piękna i zadbana w ciąży :)

Czy macie dobre techniki golenia w ciąży?

  • Tak, mam bardzo ciekawy pomysł na to.

    Głosów: 9 50,0%
  • Nie, nie umiem sobie z tym poradzić.

    Głosów: 9 50,0%

  • Wszystkich głosujących
    18
Dziewczynki ja dzisiaj czuję się fatalnie. Może przez zmianę pogody. Przywiało dziś na Warmię ciepłe powietrze.
Moje objawy to ból głowy ćmiący przez cały dzień, bóle w krzyżu i bóle mięśni ud.
Zmierzyłam temperaturę i mam 37,4 i ciśnienie: wyszło mi 110 na 70 na 100 /tętno/
Cały dzień się męczyłam i nie wytrzymałam i wzięłam przed chwilą apap.
Wczoraj na wizycie u ginka ciśnienie było ok, wcześniej też, mówiłam, że zdarza mi się lekki ból głowy na co zlecono mi apap lub codipar /zarówno lekarz jak i położna/.
Powiedzcie brałyście apap w 12 tyg. czy na pewno dobrze zrobiłam???
i jeszcze jedno pytanie: czy któraś z Was ma podwyższone tętno i czy lekarz się tym u Was niepokoił?

Spokojnie - można brać paracetamol, tylko nie przesadzać także nic się nie martw

Co do mdłości mnie męczą raczej po porłudniu od 13 do wieczora... :(
 
reklama
mi jakosc nudnosci powoli mijaja, sa owszesm ale juz nei tak czasto jak wczesniej:)

zycze wam tez takiego samopoczucia, no ale piersi i zmeczenie caly czas AKTYWNE!! heh
 
Dziewczyny "zabijecie mnie" ale ja czuje sie super.....zamiast tego podplamiam...wiec chyba nie mozna miec wszystkiego....
Z wymiotowaniem wymeczylam sie w pierwszej ciazy wiec jestem rozgrzeszona bo swoje przeszlam:tak::tak::tak:
Na mdlosci bardzo mi pomagala HERBATA IMBIROWA ale czytalam gdzies ze i MIGDALY dobrze dzialaja...wiec moze warto sprobowac.
Trzymajcie sie Kochane z tymi mdlosciami...mi to minelo po 12 tygodniu!
 
Ja wizytę mam jutro :) Nie mogę sie doczekać, bo wiem, że będę miała USG. Od razu pochwalę się zdjęciem (o ile dzidzia będzie się uśmiechać:-))
 
Anisen trzymamy kciuki :-) i zazdrościmy, że idziesz dzisiaj! my też dzisiaj na pewno poszłybyśmy popatrzeć na nasze kurczaczki hah:-p:-p i po powrocie proszę zdać relacje of course ;)
 
My myśleliśmy nad imionami niedługo:-) Zaraz gdy tylko test zrobiłam i wyszedł pozytywny w tym samym dniu dla dziewczynki wybraliśmy Zosia a dla chłopczyka Gabryś:tak:
 
reklama
Nawet troszkę więcej, bo 150 zł, a jeśli dochodzi np. cytologia to za wizytę trzeba zapłacić 170 zł. Także sporo, niestety.
Może na razie chodź do swojego lekarza, a tak od 7,8 m-ca zapisz się do Malarkiewicza. Będziesz jego pacjentką i spokojnie będziesz mogła się zdecydować na poród w tym szpitalu.
A tak a propos, to napisałaś, że już rodziłaś w tym szpitalu. Wnioskuję więc, że było wszystko ok skoro planujesz powtórkę :))? pozdrowienia


Może masz rację, zapiszę się ok 7,8 m-ca. Tylko ciekawe czy tak późno będzie chciał mnie przyjąć.

Jeśli chodzi o poród u Malarkiewicza to powiem Ci tak: podoba mi się tam taka intymność i rodzinna atmosfera. Ja akurat rodziłam tam do 10 cm rozwarcia, a potem okazało się, że muszę mieć cc, bo spadało tętno płodu. I w sumie miałam cesarkę. Gdybym wcześniej wiedziała, że to będzie cc to zdecydowałabym się na Szpital Wojewódzki, gdyż nie ma co się oszukiwać jest tam bardziej wykwalifikowana kadra i mają lepszy sprzęt. Po cc miałam komplikacje w postaci ropiejącej rany, choć nie wiem czy to wina niewłaściwie przeprowadzonej operacji czy złej pielęgnacji rany. Generalnie uważam, że jest tam super jeśli poród przebiega wzorowo.

A teraz jak się zastanawiałam to Szpital Miejski odpada, Wojewódzki mnie trochę przeraża, więc chyba zostanie znowu były Kolejowy.

Pozdrawiam
 
Do góry