reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

piękna i zadbana w ciąży :)

Czy macie dobre techniki golenia w ciąży?

  • Tak, mam bardzo ciekawy pomysł na to.

    Głosów: 9 50,0%
  • Nie, nie umiem sobie z tym poradzić.

    Głosów: 9 50,0%

  • Wszystkich głosujących
    18
Trzymam kciuki, aby następnym razem wszystko się powiodło, a teraz trzymaj się i dbaj o siebie.
 
reklama
Chcialam zapytac bo co chyba wazne dla nas.. w ktorym bylas tygodniu i czy zauwazylas jakies objawy niepokojace? mialas mdlosci itd?:-(

ja poroniłam w 8 tygodniu... żadnych objawów niepokojących nie miałam. Nie miałam mdłości... miałam zgagę, bóle macicy i wstręt do zapachów...
Niestety czasami rzadko coś się dzieje...
 
ja w ramach walki z przeziębiniem wypiłam mleko z czosnkiem. FUJ!!! Obrzydlistwo, ale poce się jak w saunie. Czego to się dla tych dziciaków nie robi :D:D:D

ALe za to treaz czuje się okropnie. Muszę zaraz zapchać sięajgodami, moze mi się humor poprawi :)
 
Ja dzis czuje sie watalnie , nie moge sobie miejsca znalesc wszedzie mi zle juz padam dobrze ze Nicol grzecznie oglada bajki czekam az zasnie to jest do22 i tez sie klade.
 
Kiedys slyszalm od polozen ze jesli tetno dziecka jest wzsze od 14o n aminute to bedzei dziewczynka a jesli mniejsze to chlopiec.
Teraz znalazlam w internecie na ten temat notke
Doświadczone położne twierdzą, że częstotliwość tętna powyżej 140 uderzeń na minutę wskazuje, że urodzi się dziewczynka, natomiast poniżej 140, że prawdopodobnie będzie chłopiec. „Teoria” ta bazuje na fakcie, że dziewczynki mają wyższy metabolizm niż chłopcy. Niestety brak jest statystycznych dowodów potwierdzających powyższe twierdzenie, i faktycznie nie ma dowodów na związek częstotliwości pulsu z płcią.
 
Dziękuję Wam Kochane za wsparcie.... jest mi ciężko na sercu, ale staram sie myslec pozytywnie...juz planuję kiedy następny raz zaczniemy sie starac... narazie Aniołek jest we mnie bo czekamy az pojawi się okres i macica sama się "oczyści"...jezeli tak sie nie stanie czeka mnie tzw. łyżeczkowanie pod znieczuleniem:(


Przykro mi ale nie martw sie jeszcze wszytko przed Toba!!!

Chcialam zapytac bo co chyba wazne dla nas.. w ktorym bylas tygodniu i czy zauwazylas jakies objawy niepokojace? mialas mdlosci itd?:-(
na początku ciąży czułam wstręt do słodkosci(po tym zaczelam podejrzewac ciążę), zapachy mnie drażniły, miałam bardzo napięte piersi...normalne objawy ciąży, ale niestety tak w 5,5 t.c. te objawy zaczęły mi przechodzic powoli, a zaczelam czuc bóle w brzuchu, ukłucia... wtedy podobno moja fasolka pzestała sie rozwjać... gin stwierdzil mi krwiaka w macicy, dał duphaston kazal lezec... w niedzielę w nocy trafilam do szpitala z krwawieniem, lekarz mnie zbadał i stwierdzil ze moja fasolka nie rosnie i organizm przygotowuje sie do ronienia...:(( poczułam, jakby własnie przebito mi serce na wylot... chciałam wierzyć, ze to jakis zły sen, ze sie zaraz obudzę ...ale niestety... to działo się naprawdę :(:-(
 
Chyba jest coś w powietrzu :( Kichnęłam chyba dzisiaj z 80 razy... za każdym razem podbrzuszne mnie tak bolało, że... teraz chodzę zakatarzona, zatoki zapchane, ładnie na polku było więc wyszłam na spacerek, ale każdy krok to była istna męęęęka... albo leń, albo chora !
 
mi sie strasznie podoba Dorian i jeżeli u mnie bedzie chłopiec to napewno dam mu to imię..dorianek fajnie brzmi! jeszcze z imion jakie mi sie podobają dla chłopca to : Gracjan, Natan, Fabianek, Dawidek..:] Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy:);-)
 
reklama
Anyolki spokojnie masz jeszcze trochę czasu :) wertuje kalenadarze łącz z towim nazwiskiem i sprawdzaj czy coś piknęło (w sercu, głowie :D)
 
Do góry