reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

piękna i zadbana w ciąży :)

Czy macie dobre techniki golenia w ciąży?

  • Tak, mam bardzo ciekawy pomysł na to.

    Głosów: 9 50,0%
  • Nie, nie umiem sobie z tym poradzić.

    Głosów: 9 50,0%

  • Wszystkich głosujących
    18
Sernik też jest dobrym pomysłem :-) albo wiecie co ? roladka BANANOWIEC mmmm już chyba wiem co dzisiaj będę w kuchni robiła :-):-):-):-)
 
reklama
Na slonko nie wyjde bo u mnie leje ... akurat dzisiaj , kufa no , akurat dzisiaj , dzis kiedy zaplanowalam ze nie bede siedziec w domu , dzis kiedy mam ochote na lody jest zimno i pada , wszytsko przeciwko mnie ! Łeeeeeee <beczy>
....
Ha przecierz mam lody w domu !<cieszy sie jka glupia>
 
Witam!
Ja mdłości u siebie jeszcze nie odnotowałam (na szczęście), miewam tylko zachcianki ale tylko wieczorem i to na ostre rzeczy. Troszkę się przeziębiłam ale to tylko katarek i lekki kaszelek. Poza tym jeszcze cholerne zmiany nastroju, do tego wszystkiego praca mi wcale w tym nie pomaga, wszyscy w koło działają mi na nerwy, wyprowadzają z równowagi. Okropieństwo, mam nadzieje że to wszystko minie.
 
Na slonko nie wyjde bo u mnie leje ... akurat dzisiaj , kufa no , akurat dzisiaj , dzis kiedy zaplanowalam ze nie bede siedziec w domu , dzis kiedy mam ochote na lody jest zimno i pada , wszytsko przeciwko mnie ! Łeeeeeee <beczy>
....
Ha przecierz mam lody w domu !<cieszy sie jka glupia>
oo widzisz :) jest cos super :)
lody, z owocami i sosem truskawkowym. Rozmazyłam sie.
U mnie tez pada, mocno, mocno. Miałam iść kupic na obiad odrobine ziemniaków ale odpuszczę na razie, lody tez muszą poczekac.
Czekam na ksiazke którą kupiłam mojemu zeby się wdrażał. tyuł: już niedługo będę Tatą. Będzie jak znalazł na Jego urodzinki za miesiąc ;)
 
Słuchajcie:-)
Składniki:


  • paczka wafli (kwadratowe)
  • 6 bananów
  • 1/2 szklanki cukru
  • 1 kostka margaryny
  • 3 paczki herbatników (pakowane po 8)
  • 3 łyżki kakao
  • 1 galaretka agrestowa
  • 1/3 szklanki wody
Pierw Moje Drogie robimy masę czyli rozpuszczamy na ogniu kostke margaryny dodajac cukier, wode, kakao i dolewamy galaretke rozpuszczoną w szklance wody, Nastepnie do masy skruszamy jeden wafel i 3 paczki herbatników ;D Później rozkładamy 4 wafle na stole i wylewamy na nie tą masę i czekamy az nasiąknie (czasami jak byly takie wafle, , ktore mi nie chcialy nasiaknac bralam pod 2 noze i nad parującą wodą z czajnika machalam nimi i po klopocie) po 1,5 ba Po 1,5 banana połozyc na krancu wafla i zwijać w rulon, aby banan był w samym środku. Zawijamy mocno w kuchenne sreberko czy jak sie to tam zwie:-) i do lodowki na chwil pare :-)
 
Anulin nie potrafię nawet wyrazić jak mi potwornie przykro....

mogę sie tylko domyślać jak Ci teraz ciężko, Wiem że to ogromna strata i już nic nie będzie takie same, wiem że teraz te słowa nic dla Ciebie nie znaczą ale zobaczysz jeszcze uśmiechnie się do Ciebie szczęście, a teraz wypłacz się, wykrzycz lub jeszcze inaczej wylej swoją złość, gorycz, smutek a później wracaj do nas z nową fasolką

wiem że to możliwe - mój Aniołek opiekuje sie teraz nami, mną i maleństwem...
 
reklama
niestety po kilku tygodniach radości moja fasolka odeszła ... już nie będę lutową mamą.... lekarz mówi, że trzeba zaczekać 2-3 miesiące z następną ciążą... mam nadzieję, że nikogo z Was juz to nie spotka...trzymam kciuki... będę Was odwiedzała...


Przykro mi ale nie martw sie jeszcze wszytko przed Toba!!!

Chcialam zapytac bo co chyba wazne dla nas.. w ktorym bylas tygodniu i czy zauwazylas jakies objawy niepokojace? mialas mdlosci itd?:-(
 
Do góry