reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

piękna i zadbana w ciąży :)

Czy macie dobre techniki golenia w ciąży?

  • Tak, mam bardzo ciekawy pomysł na to.

    Głosów: 9 50,0%
  • Nie, nie umiem sobie z tym poradzić.

    Głosów: 9 50,0%

  • Wszystkich głosujących
    18
hehe;) Ilonko dlatego ja sie zdecydowałam na Dorianka jednak to imię Nam(jako rodzicom) najbardziej sie przypodobało dla Synka:) tylko jeszcze nie wiemy jak to będzie z córeczką , bo mało jest imion które chcielibyśmy dac..jedno jakie mi sie podoba to Jessica:)..ale mam po cichu nadzieję,że i tak będzie Dorianek:)hihi:) a moja siostra bliźniaczka ma Dawidka! mały rozkoszny szatanek:-) hehehe. pozdrawiam:);-)
 
reklama
Witam wszystkie Lutóweczki,
termin z OM mam na 26/02.

Mamy już syna Patryka, który w zeszłym tygodniu skończył dwa lata :happy2:. Jest dla nas całym Światem :tak:

Pozdrawiam wszystkie Brzuszki i życzę spokojnego okresu ciąży :-D
Pozdrawiam
mon
 
Anulin czytając Twoja ostatnią wiadomośc aż się łzy cisną do oczu z tej bezsilności,bo nie ma zadnego słowa które by pocieszyło..ale pamiętaj,że nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło,teraz juz wszystko musi sie udac..badz dobrej mysli,nie stresuj sie,duzo odpoczywaj..życzę Ci spokoju ducha,bo szczęscie i reszta same wkrótce do Ciebie przyjdą..Pozdrawiam Cie serdecznie i ściskam;-)
 
Witam Was wszystkie:) Jestem tu nowa ale od dawna obserwuje to forum:) Teraz gdy już jestem pewna że zostaniemy rodzicami postanowiłam się tu wpisać:) Mnie też męczą nudności do 12 mam po jedzonku ale potem przez reszte dnia mogę nadrobić zaległości:tak: Po za tym piersi mnie strasznie bolą ale już się zaczynam przyzwyczajać:tak: i delikatni brzuszek mnie boli ale dowiedziałam się od mojej gin. że to normalne i nie ma się czym martwić:) Gratuluje wszystkim przyszłym mamusiom:-D I serdecznie Was pozdrawiam:-)
 
to z farbowaniem to nie tak, że może maluszkowi zaszkodzić :) ale ze względu na Twoją burzę hormonów farba może trochę inaczej wyglądać na włosach niż przed ciążą :)

Ja w pierwszej ciąży farbowałam włosy 2 razy i wyszło trochę inaczej niż się spodziewałam :)) kolor czarny był bardziej zielony niż czarny :)))

A jesli chodzi o kosmetyki na rozstępy używałam całą ciążę Mustellę i fissan (na noc) - brzuch udalo mi się uratować przed rozstępami, ale biustu nie, za dużo urósł i nawet Mustella nie pomogła :))) teraz już tylko fissan stosuję od początku i jak na razie świetnie się spisuje :)))
 
kochane wczoraj zrobiłam rundę po dobrych salonach fryzjerskich u mnie w mieście. Rozpacz mnie ogarnia. Za pofarbowanie moich włosów, takie długość do łopatek od 150 do prawie 250 zł- jeden kolor. Balejaże zaczynają się ceny od 200 :((((
Wymiękłam. a Wy Śnieżynki tez macie takie ceny u fryzjerów, czy trafiłam na same najdrozsze zakłady?
 
reklama
powiem szczerze ze ja narazie nie korzystam z usług salonów . byłam obcieta na zapałke , a teraz zapuszczam włosy . A farbuję zawsze sama :)
 
Do góry