reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

piękna i zadbana w ciąży :)

Czy macie dobre techniki golenia w ciąży?

  • Tak, mam bardzo ciekawy pomysł na to.

    Głosów: 9 50,0%
  • Nie, nie umiem sobie z tym poradzić.

    Głosów: 9 50,0%

  • Wszystkich głosujących
    18
mi sie strasznie podoba Dorian i jeżeli u mnie bedzie chłopiec to napewno dam mu to imię..dorianek fajnie brzmi! jeszcze z imion jakie mi sie podobają dla chłopca to : Gracjan, Natan, Fabianek, Dawidek..:] Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy:);-)
Sliczne imie Dorianek! Bardzo mi< sie podoba! Pozdrawiam Cie Olenko:*:* cmok hihi
 
reklama
Wszystko jest już świetne !!! Spotkałam sie ze starym znajomym , od razu nabrałam chęci do zycia :D a teraz pałaszuję płatki kukurydziane :D milego wieczoru mamuski !!!
 
ja mam nadzieje,że juz niebawem te okropne wymioty mi miną,bo wymiotuję prawie codziennie rano rzadko sie zdarza żebym sie nie zwymiotowała..i strasznie mi sie spac chce ile bym nie spała cały czas czuje sie zmeczona i spiąca....;/
 
Ja mam dola nic mi sie nie chce pogoda do kitu, nalepiej polozylabym sie spowrotem do lozka i nie wstawala , ale trzeba dla corci.
 
a u mnie jakos coraz lepiej, nudnoscie rzadziej, nie caly czas jak wczesniej ale tylko kilka razy dziennie. ale odruch na zapach papierosow i grilla, ufff az mi sie nie chce o tym myslec, blee

Piersi bola, ale mniej troszku.. Wczoraj odebralam wybniki krwi, wszystko dobrze tylko cos z ta toksoplazmoza, lekarz mowil ze narazie nie mama sie martwic ale byc uwazna-wiec taka jestem

pozdrawiam sniezyneczki!!
 
Olenka12345 uważaj, bo Dawidki to diabły wcielone :-) Moja koleżanka ma syna Gracjana i fajny chłopczyk, ale mnie Gracjan kojarzy się z tym Roztockim co skacze i spiewa na youtube hah:-)
 
Gracjan Roztocki powinien być odstrzelony , lub zakwalifikowany do innego gatunku niż ludzie . Np. do małp . Chyba ze stwierdzono u niego infantylizm wtórny .Czlowiek porażka -__-
 
reklama
Do góry