reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

piękna i zadbana w ciąży :)

Czy macie dobre techniki golenia w ciąży?

  • Tak, mam bardzo ciekawy pomysł na to.

    Głosów: 9 50,0%
  • Nie, nie umiem sobie z tym poradzić.

    Głosów: 9 50,0%

  • Wszystkich głosujących
    18
reklama
Tak jak napisała Anetka, zapraszamy do wątku ciaża po poronieniu. Tam są rózne dziewczyny, nie tylko w ciąży, ale łączy je to, że każda straciła dziecko. Dużo można się dowiedzieć, popłakać, pomarudzić ale i pośmiać.
Bardzo Ci współczuję Twojej Straty. Życzę dużo siły aby przetrwać ten najgorszy czas. A potem... udanych starań!
 
z tym ze ja mam tak od zawsze , to nie efekt rosnących cyców w ciaży :D ale nie martw sie ! znam dziewczyny które mają jeszcze większa różnice . moja kolezanka ma jedną pierś B a drugą E ... to jest dopiro róznica ...
 
Uuuuu, to bardzo współczuję tej koleżance. Nie dość że problem ze stanikami, to na bank problem z wieloma bluzkami...
Od wczoraj wieczorem brzuch mnie "ciągnie". Takie dziwne uczucie mam.
 
A mnie się zaczęła HUŚTAWKA NASTROJÓW z tym że jednak więcej ryczę niż sie smieje ... normalnie poprawiłabym sobie humor czekoladą ale ostatnio czekolada w postaci czekolady nie daje sie zjeśc ... może lody czekoladowe ? hmmm... zemsta na nastrojach bedzie słodka ! Bez sensu wtedy nastroje zemszczą sie kilogramami ... chce mi sie ryczec ....:no:
 
Dziewczyny to będziemy sobie same szyły biustonosze haha:-D Ja mam miseczke C/D i przyrost masy w biuście też zaczyna mnie powoli przerażać :-p i nie wiem co jest, ale zawsze miałam łamliwe paznokcie, a teraz oczywiście jak z betonu (plusy dolegliwości :-)), ale za to włosy wychodzą mi garściami !!! a mam długie i grube włosy... i miałam gęste, bo teraz zostawiam je wszędzie jak królik przed latem... a słyszałam, że w ciąży to wszystko zaczyna się super regenerowac...nie chce wiedziec jak bede wygladac w lutym jak urodze i jeszcze bardziej mi wlosy wypadna...
 
A mnie się zaczęła HUŚTAWKA NASTROJÓW z tym że jednak więcej ryczę niż sie smieje ... normalnie poprawiłabym sobie humor czekoladą ale ostatnio czekolada w postaci czekolady nie daje sie zjeśc ... może lody czekoladowe ? hmmm... zemsta na nastrojach bedzie słodka ! Bez sensu wtedy nastroje zemszczą sie kilogramami ... chce mi sie ryczec ....:no:
Wpadnij do mnie , zrobię sernik z czekoladową polewą ;) taki co znika w ciągu minutki. Mój Jarek potrafi wepchnąć na raz 4 kawałki bo nie może się oprzeć ;-)
 
reklama
Znachorka nie płacz :) !! Lody od czasu do czasu nic groźnego nie zrobią :-) Lec do zieleniaka po brzoskwinki, arbuza, banana itp.! Wyjdź na słoneczko z dobrą książką lub gazetką np. "Będę Mamą" i humorek sam przyjdzie :) To przynajmniej na mnie działa ! Zdrowo i ile przyjemności :-)
 
Do góry