reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

piękna i zadbana w ciąży :)

Czy macie dobre techniki golenia w ciąży?

  • Tak, mam bardzo ciekawy pomysł na to.

    Głosów: 9 50,0%
  • Nie, nie umiem sobie z tym poradzić.

    Głosów: 9 50,0%

  • Wszystkich głosujących
    18
Ja mam ulotkę takiej firmy PHARMACERIS, która też ma kremy zapobiegające rozstępom i są to produkty dla kobiet w ciąży i karmiących, więc może będzie dobre, ale wy już macie wypróbowane:tak:
 
reklama
My wymysliliśmy imiona kilka miesięcy po tym jak się poznaliśmy :)
I choć ostatnio mieliśmy pewne wahania to ostatecznie zostaje pierwszy pomysł.
Synek - Tymon
Córa- Malwina

Chociaż ja i tak wiem, że będe mieć synka :)
 
A ja zaszalałam i kupiłam jednak mustelę. Z przesyłką kosztowała 80 złotych - apteki na Allegro potrafią sporo spuścić z ceny.
An
 
Shingle, Julisia dziękuję Wam bardzo za słowa otuchy , do ginka idę we wtorek bo wcześniej się nie da. Dziś jest już ok, także mam nadzieję, że to był fałszywy alarm, pozdrawiam serdecznie


uwo93e3kbanyocyy.png


9o2zegz2lw8fytq3.png
 
Anyolki mogłabyś podać link do strony z ta apteką? to faktycznie była niezła promocja jeśli patrzę na różne strony i widzę po 130 zł., pozdrawiam



uwo93e3kbanyocyy.png


9o2zegz2lw8fytq3.png
 
a ja się przeziębiłam :(. Gardło mnie boli. Dobrze, że zaraz weekend to odpocznę, a jak w poniedziałek bedzie dalej nienajlepiej to może do lekarza pójdę
 
reklama
no przeziębienie to też nic dobrego, mnie przez alergię kichało ze 20 razy na dzień. Także Pysia mleko z masłem, czosnek i same zdrowe dawne metody!

Życzę szybkiego powrotu do zdrowia!
 
Do góry