reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

piękna i zadbana w ciąży :)

Czy macie dobre techniki golenia w ciąży?

  • Tak, mam bardzo ciekawy pomysł na to.

    Głosów: 9 50,0%
  • Nie, nie umiem sobie z tym poradzić.

    Głosów: 9 50,0%

  • Wszystkich głosujących
    18
reklama
Shingle, Julisia dziękuję Wam bardzo za słowa otuchy , do ginka idę we wtorek bo wcześniej się nie da. Dziś jest już ok, także mam nadzieję, że to był fałszywy alarm, pozdrawiam serdecznie


uwo93e3kbanyocyy.png


9o2zegz2lw8fytq3.png

Nie rob tego, nie czekaj az tyle.Ja bym sie bala, poszlabym na izbe przyjec.Dadza ci leki na podtrzymanie, a poki co to zero seksu. ( tak jak ja :( ;( ) byc moze przesadzam....ale ja sie przestraszylam bo mialam plamke nie czeowna, ale mowil mi ze moze sie odklejac lozysko....nie wiem, byc moze nie potrzebnie tylko cie strasze, ale wizyta w szpitalu nie zaszkodzi a pomoc moze.
 
Ja na szczęście przechodzę te pierwsze tygodnie spokojnie, tylko w 4-5 tyg ciąży było mi niedobrze ale nie wymiotowałam, a teraz narazie odeszły te doleglwosci...az sie zaczęłam martwić... czasem czuję ból w brzuszku tak jak przed okresem, ale jak poleżę troszkę to raczej mija... raz wzielam nospę
piersi powiększone:) i bolą...
więcej objawów nie zauważyłam...
trzymajcie się dziewuszki!!! damy radę:) za 2 tyg idę na usg ..powinno juz byc widać zarodek, bo narazie na sg wyszedl pusty pęcherzyk, ale 5 tc (licząc od miesiączki) to za wczesnie

buziaki wszytskim lutowym mamom:)
 
czasem czuję ból w brzuszku tak jak przed okresem, ale jak poleżę troszkę to raczej mija... raz wzielam nospę


Nie wiem czy dobrze jest brac nospe i to w pierwzych tygodniach! on arozluznia macice, a teraz bardzo wazne jest zeby zarodek dobrze sie zlapal maciczki! a ten bol jest normalny, ja tez go mam i inne moje kolezankkitez mialy :) Trzeba go przebolec po rpstu...
 
A ja by się niepotrzebnie nie zdziwić o naszym maleństwie mówie " Kinga lub Kazimierz" :) Sprawiedliwie !
 
A ja by się niepotrzebnie nie zdziwić o naszym maleństwie mówie " Kinga lub Kazimierz" :) Sprawiedliwie !

Przepraszam,że o to pytam, ale czy tobie naprawdę podoba się dla maluszka imię Kazimierz? Ja osobiście nie znoszę starych imion i tych bardzo nowoczesnych też. Chcę żeby moje dziecko miało proste, adekwatne do czasów imię. I jak czytam Kazimierz to widzę dorosłego faceta a nie maleństwo w wózku. Nie chcę nikogo urazić, tylko dziwię się,że ktoś lubi takie imiona.
 
a nam się podobają dla chłopca: Maksymilian -Maks, dla dziewczynki : Róża , Lilianna... ale narazie debaty trwają...pewnie do porodu z 10 razy nam się odmieni;))) nie jest to wbrew pozorom łatwa decyzja...
 
reklama
eh, ja pod koniec 5 tygodnia zaczełam mieć okropne mdłości, w pierwszej dobie wymiotowałam dwadzieścia kilka razy i schudłam 1 kg, ale z dnia na dzień wymiotuję coraz mniej, tylko mdli mnie często, drażnią mnie zapachy no i apetyt słaby. Korzystam z rad na unikanie mdłości: u mnie pomaga: przerwy między jedzeniem a piciem - 20 minut, do tego tylko małe porcyjki, jedzenie co jak najczęściej - bo jak zjadam tylko pół kanapki to zaraz mi zaczyna burczeć w brzuchu.
Mam nadzieje, że się mdłości uspokoją, już co prawda przestłam tracić na wadzę, ale kiepsko się odżywiam bo zjadam tylko to do czego nie mam wstrętu.
 
Do góry