reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

piękna i zadbana w ciąży :)

Czy macie dobre techniki golenia w ciąży?

  • Tak, mam bardzo ciekawy pomysł na to.

    Głosów: 9 50,0%
  • Nie, nie umiem sobie z tym poradzić.

    Głosów: 9 50,0%

  • Wszystkich głosujących
    18
Witam.. Widzę, że większość przeczuwa chłopczyków:-D Ja również myślę, że pod serduszkiem noszę synka.. chciała bym się już za miesiąc albo wcześniej dowiedzieć:tak: jak na razie to dzidzia bardzo szybko rośnie i może przestanie się obrażać na usg i pokaże się przodem a nie pleckami:blink: Jakie imiona wymyśliłyście dla chłopca a jakie dla dziewczynki???
 
reklama
Ja jakoś obstawiam chłopczyka, tez nie wiem czemu... może dlatego że bardzo bym chciała - może to dziwne ale moja świadomośc nie dopuszcza innej opcji wiec... może Synek:)
 
Dziewczyny...
nie wiem co się stało, proszę doradźcie mi..
Jestem w 7 tygodniu, dziś byłam ze swoim mężczyzną i po kilku godzinach zauważyłam na bieliźnie gdy byłam w łazience że reszta s.. jest delikatniutko i gdzieniegdzie zabarwiona krwią ale tak leciusieńsko. Nie wiem dlaczegi, raczej nic mnie nie boli, nie nadwyrężam sie i w ogóle ale się tym troche zdenerwowałam. Wizytę u gina mam dopiero we wtorek... nie wiem czym to spowodowane jest.. chyba odlożymy swoją bliskość z mężem troche....

uwo93e3kbanyocyy.png


9o2zegz2lw8fytq3.png
 
Byłam wczoraj u kosmetyczki, chciałam robić piling kawitacyjny - okazało się że nie można bo ultradzwięki. Można natomiast mikrodermabrazje, która też świetnie robi na cerę.
Kupiłam mustele (promocja w aptece internetowej) przeciwdziałającą rozstępom oraz oddzielną mustele na biust, na razie smaruje średnio raz dziennie, ale jak zacznę się powiększać to zmusze się do dwóch razy dziennie.

Nie można stosować kwasów owocowych i retinolu, kosmetyków drenujących (takich mocnych antyrozstępowych),.
 
Ostatnia edycja:
Wiecie że wczoraj tak sobie myślałam, że to byłoby zbyt piękne gdyby się okazało że będzie Milenka. Oboje z M bardzo byśmy chcieli dziewuszkę (mój Lolek kazał złożyć podanie do bociana o siostrzyczkę).
 
Wg mnie powinniście się powstrzymać conajmniej do wizyty. Może masz jakiś stan zapalny (w ciąży to normalne). Lekarz na pewno coś Ci doradzi.
Trzymam kciuki
 
Ja uzywalam kremu Fissan - gdzies to juz tu pisalam w ktoryms watku. Co do farbowania to w pierwszej ciazy nie farbowalam ale mialam taki balayage, ze nie widac bylo bardzo odrostow a teraz chyba cos zrobie choc moja fryzjerka jest przeciwna.
A moja kolezanka, ktora urodzila rudego dzieciaka smieje sie, ze to przez to, ze jak byla w ciazy to raz zrobila sie na czerwono bo mielismy imprezke przebierana:-):-):-) choc to nieprawda bo oni oboje sa blondynami wiec rude dziecko jak najbardziej z tego moze wyjsc...
 
A ja niestety nie wiem czy to chłopiec czy dziewczynka. Mąż jak to mężczyzna chciałby chłopca bo jak to sie mówi prawdziwy mężczyzna musi wybudować dom, zasadzić drzewo i spłodzić syna, dwie z trzech rzeczy już zrobił, teraz czekamy czy trzecia rzecz mu się udała. Ja natomiast to sama nie wiem co bym chciała. Chciałabym dziewczynkę bo jak to mawiają córkę wychowujesz dla siebie, syna dla innej kobiety. Natomiast chciałabym aby mąż miał tego chłopca o którym marzy.
Jak na razie to imię wybrałam dla chłopca co do dziewczynki to nie mam wogóle pomysłu.
Jak będzie chłopiec to chce Tymona ale mężowi się za bardzo nie podoba. Do lutego mamy czas żeby coś wymyślić.
 
madlenka powinnaś jak najszybciej pójść do ginekologa pewnie to tylko fałszywy alarm ale nie można niczego bagatelizować :0 a na razie cały czas odpoczywaj leniu****ąc żadnych sportów i przytulanek czekaj co Ci lekarz powie .

Trzymam mocno kciuki :)
 
reklama
Ja ostatnio w pracy przeglądałam imiona i parę sobie upatrzyłam, ale teraz nie pamiętam, ale chyba były tak dla chłopaka: Antoni, Dominik, a dla dziewczyny Jagoda, Zuzanna, Urszula, Malina:-)

Moja kuzynka miała pare typów i jak Córeczka była na tyle duża, że czuła jej kopniaki to mówiła do niej imiona i przy którym kopnęła takie zostało i jest Hania:-D i my chyba też tak zrobimy:-) jak nie będziemy umieli się zdecydować i Sóweczka sama wybierze:-)
 
Do góry