reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

piękna i zadbana w ciąży :)

Czy macie dobre techniki golenia w ciąży?

  • Tak, mam bardzo ciekawy pomysł na to.

    Głosów: 9 50,0%
  • Nie, nie umiem sobie z tym poradzić.

    Głosów: 9 50,0%

  • Wszystkich głosujących
    18
Już niedługo poczujemy wszystkie :rofl2:
Mojego synka poczułam w 19 tygodniu i nawet o tym nie wiedziałam :-p Rozmawiałam akurat z dwoma koleżankami które były w ciąży dwa miesiące dłużej i powiedziałam im że czuję jakby takie bąbelki mnie łaskotały, i dopiero one mnie uświadomiły że to mój Maluszek :-D
 
reklama
Mój M jak rozmawia z naszym synkiem bez przerwy mu powtarza że będzie wzorem dla swojej młodszej siostrzyczki Milenki :-D A ja się straszliwie boję rozczarowania więc nastawiam się na chłopca i mam nadzieję, że się cudownie rozczaruję :p


Ja póki co też mówię o dzidzi jak o chłopcu... ;-) Ciekawe czy na następnym usg (koniec sierpnia lub początek września, to już będzie 16 tydzień) się dowiem jakiej płci jest mały lokator zamieszkujący w moim brzuszku... Najbardziej jednak chciałabym już poczuć jak baraszkuje tam w środku :-)
 
Ja narazie też nie czuję ruchów...za wcześnie jeszcze jest...
W pierwszej ciąży czułam koło 17 tygodnia jeśli dobrze pamiętam..
Z reguły jest tak że te pierwsze ruchy dzidzi się powtarzają...czyli jak pierwsze wyczujesz np rano...to na następny dzień koło tej samej godziny powinny się powtórzyć...i tak przez pierwsze dni..potem ich będzie coraz więcej.
Ja tak miałam i gdzieś czytałam że tak najczęściej jest...bo dzidzia ma swój czas kiedy jest bardziej i mniej aktywna i z reguły są to uregulowane godzinki...
Ja pierwsze ruchy odczułam hmm...jakby to wyjaśnić...:dry: Tak jaby ktoś przejechał delikatnie palcem po wnętrzu Twojej dłoni...takie muśnięcia... Ja tak je czułam na początku...:tak: Cuuune uczucie...nie mogę się doczekać :tak:
 
Ja narazie też nie czuję ruchów...za wcześnie jeszcze jest...
W pierwszej ciąży czułam koło 17 tygodnia jeśli dobrze pamiętam..
Z reguły jest tak że te pierwsze ruchy dzidzi się powtarzają...czyli jak pierwsze wyczujesz np rano...to na następny dzień koło tej samej godziny powinny się powtórzyć...i tak przez pierwsze dni..potem ich będzie coraz więcej.
Ja tak miałam i gdzieś czytałam że tak najczęściej jest...bo dzidzia ma swój czas kiedy jest bardziej i mniej aktywna i z reguły są to uregulowane godzinki...
Ja pierwsze ruchy odczułam hmm...jakby to wyjaśnić...:dry: Tak jaby ktoś przejechał delikatnie palcem po wnętrzu Twojej dłoni...takie muśnięcia... Ja tak je czułam na początku...:tak: Cuuune uczucie...nie mogę się doczekać :tak:

...aż się musnęłam palcem po dłoni i teraz się doczekać nie mogę :-p
 
reklama
Mamuśki! ja juz jestem po wizycie:D jeszcze dochodzę do siebie..co ten mały cudak wyprawia w brzuszku to sie w głowie nie mieści..podglądaliśmy go a on(ona) bo jeszcze wiadomo fika sobie koziołki,pływa...strasznie sie wierci jak próbowalismy podejrzec tu i ówdzie;) ale normalnie ciesze sie jak nic! rośnie zdrowo,wszystko wporządku..a zdjec nie mam jak wrzucic bo nie mam skanera:-( popytam kto by mi poskanował fotki i jak tylko dam rade to oczywiscie,że wrzucę:]:-)..mogłabym patrzec tak godzinami na maleństwo;) Pozdrawiam Was i Wam również życze takich ciekawych wizyt:):-) teraz kolejna za miesiac..ale wiem,że wszystko ok więc przeczekamy:):-)miłego popołudnia,my idziemy pospacerowac:-)do usłyszenia!:*:*:]
 
Do góry