reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

piękna i zadbana w ciąży :)

Czy macie dobre techniki golenia w ciąży?

  • Tak, mam bardzo ciekawy pomysł na to.

    Głosów: 9 50,0%
  • Nie, nie umiem sobie z tym poradzić.

    Głosów: 9 50,0%

  • Wszystkich głosujących
    18
ja z wagę stoję w miejscu, ale brzucho mam już spore. W jeansy tylko bardzo niskie biodrówki sie mieszczę, spódnuce tez niskie i lużne. Dostałam od siostry trochę ciążowych rzeczy, ale zimowych.
Jestem narazie w tej dobrej sytuacji, ze mój rosnacy brzuch mnie bawi i w pełni go akceptuję. Myślę ze jeśli tylko będę ważyć mniej niż 70 kilo to nie bede miała z tym problemu. Siostra mi opowiadała, ze ona miała straszne problemy z akceptacją siebie (miała anorekcje kilka lat temu z której wyszła, jednak to w głowie zostaje). Bardzo współczuję takim dziewczyną, bo musi być to strasznie schizofreniczne, cieszyć się dzieciątkiem i mieć takie problemy z akcepacją siebie.


juz o tym pisalam. Tez jestem anorektyczka.To jest tragiczne.
 
reklama
hey hey ja wagę początkową miałam dużą 87kg:zawstydzona/y::zawstydzona/y:, a teraz w 12 tyg miałam 86kg nie wymiotowałam ani nic, i mój lekarz mówi że dobrze że dziecko może ode mnie zabierać z zapasów, i dobrze niezh bierze jak najwięcej, widać po mnie że chudne ale brzuch rośnie nogi i rece itp maleją i na twarzy się zmieniam powinnam ważyc już 89kg a tu stoje przy 86 kg i zmienia się tylko ciało, brzuszek no i zakłady meczarskie się już w stanik nie mieszczą :-D:-D:-D
 
Jeja. Wy nic nie tyjecie? ja tam mam 3,5 do przodu!
to masz tak jak ja
a już zaczęłam się jakoś dziwnie czuć, jakbym się obżerała. A ja jem tyle samo co wcześniej (moze czasem niewiele wiecej ale to warzyw a nie ciezkich rzeczy) tyle ze teraz dziele moje porcje na kilka części bo nie daje rady na raz
 
to masz tak jak ja
a już zaczęłam się jakoś dziwnie czuć, jakbym się obżerała. A ja jem tyle samo co wcześniej (moze czasem niewiele wiecej ale to warzyw a nie ciezkich rzeczy) tyle ze teraz dziele moje porcje na kilka części bo nie daje rady na raz


no to witaj w klubie, ja tez nie obzeram sie, jem tak jak kiedys. a nawet wyk;luczylam orzechy. ( bo nie moge przez mdlosci):crazy: u mnie dochodzi ta moja je**na choroba, ktora nie daje mi wytchnienia. (przepraszam za uniesienie z brzydkim slowem)
 
hey hey ja wagę początkową miałam dużą 87kg:zawstydzona/y::zawstydzona/y:, a teraz w 12 tyg miałam 86kg nie wymiotowałam ani nic, i mój lekarz mówi że dobrze że dziecko może ode mnie zabierać z zapasów, i dobrze niezh bierze jak najwięcej, widać po mnie że chudne ale brzuch rośnie nogi i rece itp maleją i na twarzy się zmieniam powinnam ważyc już 89kg a tu stoje przy 86 kg i zmienia się tylko ciało, brzuszek no i zakłady meczarskie się już w stanik nie mieszczą :-D:-D:-D
To ja podobny mam start - tyle ze ja mam 1,5 kg na plusie.
 
ja tez 1,5 kg jak na razie...

ale ja oprocz wagi od kilku lat sie mierze, biust, talia, biodra, udo ;-) bo waga czesto jest niemiarodajna.
Wiec tylko w brzuchu przybylo mi 2cm, no i moze w biuscie 1cm w udzie schudlam 2 cm :dry: - brak jakiegokoliwek treningu jest przyczyna chyba....:sorry2::sorry2:
 
reklama
Do góry