reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

piękna i zadbana w ciąży :)

Czy macie dobre techniki golenia w ciąży?

  • Tak, mam bardzo ciekawy pomysł na to.

    Głosów: 9 50,0%
  • Nie, nie umiem sobie z tym poradzić.

    Głosów: 9 50,0%

  • Wszystkich głosujących
    18
Moze to dlatego, ze miałam teraz takie super usg. Godzine mi lekarz je robił, wszystko tłumaczył. Bardzo mnie uspokoił. I tak nadal się tym usg napawam ;-)
 
reklama
Ja niedawno bylam na usg, ale postanowilismy, ze pojdziemy jeszcze na usg genetyczne do innego doktora, ktory ma naprawde dobry sprzet...musimy sie spieszyc, bo poddobno to tylko do 14 tygodnia jest sens robic....a jaki u was jest koszt takiego badania?
 
włącze sie do dyskusji dziewuszki ...więc u mnie 14 tydzień i dopiero pojawiły sie mdłości i wymioty ...echhh a już myślałam ze mnie to ominęło tylko jak tu sobie z tym w pracy poradzić ;/
 
Witam. Dziewczyny jak jest z Waszą wagą? Ja w pierwszej ciąży przytyłam aż 20 kg i oczywiście nie udało mi się wszystkiego zrzucić. Nie miałam w domu wagi, objadałam się bez kontroli i stąd taki efekt. Teraz już kupiłam wagę, bo nie chcę znów tyle przytyć. Do 11 tygodnia moja waga prawie stała w miejscu. Ale teraz mam 1,5 kg na plusie. Jak jest u Was? Pozdrawiam wszystkie śnieżynki.;-)
 
Ja mam 3 kg na plusie - wszystkie 3 "uzbierałam " na samym początku ciąży - do 9 tygodnia. Ciągle byłam głodna i jak nic nie jadłam to mnie mdliło...

A w ciąży z moim synkiem przytyłam 5,5 kg. Na początku tej ciąży myślałam że tym razem przytyję około 20 kg, ale teraz mam nadzieję że jednak będzie sporo mniej :-p
 
Ważę 53,5- 54,5 w zalezności od tego ile się najem i czy w ciągu dnia było rzyganko;-). Przed ciązą było 54,5. Także waga narazie ładna, mimo powiększenai piersi o 2 numery :-D i konieczności noszenia spodni ciązowych ;-)
 
Na poprzedniej wizycie ważyłam jeszcze 48,5:) czyli nic nie przytyłam, teraz zaczęłam 13 tydzień i po jutrze wizyta:p chyba nie przytyłam:p
 
Rany kobitki to Wy nic nie przybieracie na wadze. Zaczynam czuć się jak słonica w składzie porcelanowych lalek :rofl2:
ja przybrałam już sporo, mój lekarz mówi ze w normie. ok 3,5 kg tego więcej. No ale ja 3 razy tylko wymiotowałam i to tak raz i spokój.
Kalkulator wagi w ciąży, Twoja waga w ciąży (Ciąża) | Viggo.pl
tutaj jest taki kalkulator wagi, ciekawe na ile wiarygodny.
ps- mojej kolezance ostatnio dostał sie opiernicz od lekarza, bo jest w 15 tygodniu i nie przytyła ani 1 kg
 
reklama
Witam:) jestem w 13 tyg i nie mieszczę się w żadne moje spodnie z przed ciąży, mimo, że nic nie przytyłam, to brzuch mi spuchł:D ale się cieszę:) oczywiście zaopatrzyłam się w dresy :) Pozdrawiam:-D
 
Do góry