reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

piękna i zadbana w ciąży :)

Czy macie dobre techniki golenia w ciąży?

  • Tak, mam bardzo ciekawy pomysł na to.

    Głosów: 9 50,0%
  • Nie, nie umiem sobie z tym poradzić.

    Głosów: 9 50,0%

  • Wszystkich głosujących
    18
reklama
dobra dobra... ja też tak mówie... wszystko co złe zwalam na tatusia hehehehhe na kogoś w końcu trzeba.....
nooo idę do sklepu po składniki na ciasto.... jeszcze nie wiem jakie....
w planach było marchewkowe, ale mi misia zrobiłaś smaka tą zebrą i już sama nie wiem..... zobaczymy co kupię hehe
 
moja kolejna i chyba ostatnia wizyta u gina jest dziś popludniu..
do terminu porodu pare dni a tu NIC.. :D
 
reklama
ja wczoraj bawilam sie w robienie karpatki. ale wczoraj to ogólnei mialam taki dziwny dzień,za to wieczorem myślałam, ze nie wyrobie. czulam potworny ból miendicy, nawet na bok sie obrócic nie moglam. wszystkie kości mnie bolaly. pachwiny, miednica, krzyż. jakby mnie cos polamało normalnie. też mój maly diabel móglby wyjść bo przecież ile mozna sie meczyc..
 
Do góry