reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

piękna i zadbana w ciąży :)

Czy macie dobre techniki golenia w ciąży?

  • Tak, mam bardzo ciekawy pomysł na to.

    Głosów: 9 50,0%
  • Nie, nie umiem sobie z tym poradzić.

    Głosów: 9 50,0%

  • Wszystkich głosujących
    18
Oleńka gratuluję Małej - już nareszcie możesz tulić swój Skarb w ramionach :-)
A porodu express to Ci szczerze zazdroszczę ;-)

Madzia, Plastelinka - dla Was też Laseczki ogromne gratulacje :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja też nie pomogę - stosuję wszystko, a nic nie pomaga. :dry:
Poddałam się i od 2 dni nie robię nic - tylko czekam ;-)
 
no właśnie... dziewczyny pouciekały z forum, zrobiły jakieś dziwne podforum lutówek na zamkniętym...... :-(
ja też bym z chęcią opowieści z porodówek poczytała....

I sa osoby co nie maja dostepu do zamknietego wiec prosze pisac tutaj.
Bo ja tylko na styczniówkach czytam.
A z wami bardziej zwiazana jestem ;)
No właśnie,ja mam dostęp ale z różnych przyczyn jest mi trudniej bywać tu i tam,bo np.mam wolny internet,a ostatnio jeszcze całkiem miałam problem z komputerem i korzystałam z telefonu,więc nałatwiej było tam wejść na normalny otwarty wątek lutówek.
Tam na zamkniętym jest wszystko teraz,o porodach,o połogu i o dzidziach ,karmieniu itd.nie może każdy wejść i korzystać z forum ,tak jak w innych wątkach-stycznówek ,marcówek itd.troszkę szkoda,że tu została nas garstka,a ja np.chcąc być tu i tam,musiałabym pisać podwójne posty -dla zamkniętego i otwartego po dwa razy to samo-to już tak trudniej i czasu też za mało.Tu podoba mi się to,że nie zamykamy się na siebie i dzięki temu wiele dziewczyn dołączyło do nas później-miały taką szansę.
ja jak bede miec chwilke to opisze porod:*
To fajnie Joasia,ja jak urodze to na pewno też tutaj opiszę swój poród,choć wiem,ze przy malutkim nie od razu się znajdzie na to czas,bo dziecko pochłania na początku cały nasz czas,a jak śpi,to chcemy coś zrobić lub odpocząc po prostu:tak:
Ale czekamy na opowieść Joasi i innych.Nam,które czekamy na nasze dzieciaczki i porody jest to naprawdę bardzo potrzebne,bo dzięki temu możemy poznać różne sytuacje,które mogą ,a nie muszą też nam się przytrafić,to nas w jakiś sposób przygotowuje-zwłaszcza te,które rodzą 1szy raz.:tak:
 
Ja też nie pomogę - stosuję wszystko, a nic nie pomaga. :dry:
Poddałam się i od 2 dni nie robię nic - tylko czekam ;-)
stosuję teraz tą samą metodę.... trochę lepiej bo przynajmniej nie robie sobie nadziei że coś zadziała... poprostu siedzę i czekam aż się zacznie.......
23go we wtorek dopiero mam wizytę..... i zobaczymy czy mnie umówią do szpitala na wywołanie, czy jako, że mam piękne wyniki badań zostawią w dwupaku żeby Mati sam się zdecydował.....

A jak Wy? ma któraś dzisiaj jakąś wizytę???
 
Madziu, Plastelinko, Olenko ogromne GRATULACJE Dziewczyny dla Was i dużo dobrego dla Waszych Maleństw po drugiej stronie brzuszka
:-):-):-)
 
Olcia sie odgrazała odgrażała i jak gdyby nigdy nic poszła i urodziła, szczęściara jedna ;)

Gratulacje dla wszystkich oczywiscie
 
reklama
Co zrobić żeby przyspieszyć?? Ja dzisiaj z łopatą śnieg zza auta odgarniałam:-) Normalnie wariatka:-) Ciekawe czy coś da, bo mnie to ciągle coś pobolewa. Ale chyba sobie jeszcze dzisiaj swojego M trochę poużywam - zgodnie z zaleceniami lekarza:-):-):-p
 
Do góry