reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

piękna i zadbana w ciąży :)

Czy macie dobre techniki golenia w ciąży?

  • Tak, mam bardzo ciekawy pomysł na to.

    Głosów: 9 50,0%
  • Nie, nie umiem sobie z tym poradzić.

    Głosów: 9 50,0%

  • Wszystkich głosujących
    18
Kornelia Natalia - długie, ale mi się podoba ;-)
Z resztą ja też mam drugie imię po mojej mamie, a mój Szymon ma drugie po swoim tacie :-)
Następnym razem jak się nam będzie miał urodzić syn, to będzie Kajetan Szymon :-D

no i pięknie:tak: Natalia mi się nawet bardziej podoba:sorry2:
no i macie rodzinną tradycję - super!

Tygrynko: bardzo mi sie podoba zestawienie Michal Jan :tak::tak::tak:. Sebastian tez jest bardzo ladne, ja bym chyba wcale nie skracala..hmm...tylko prawda jest taka, ze Ty go mozesz nazywac cale zycie pieknie Sebastian, a w szkole z niego zrobia Bastka czy nawet Sebusia:no:.bo wlasnie Sebastian mi sie podoba a Sebus to juz wcale...mialam kolege, ktorego nazywalismy Bastek czyli juz nie tak zle jak Sebus, ale dalej nie to co po prostu Sebastian...

właśnie mi też się podoba Sebastian ale nie Bastek czy Sebuś (mój ukochany ojczulek z równie ukochanym bratem pytają jak do mnie dzwonią: co u Jebusia?? żartownisie:wściekła/y:) ale wydaje mi się że do takiego malucha ciężko mówić pełnym imieniem.. chociaż u mnie i tak pewnie pójdą w ruch wszyskie "misie, robaczki, kotki, żabki" itp:-D

kurcze wiecie co coraz bardziej mi się podoba ten Michał Jan....
 
reklama
też mam głównie Nivea, jeszcze parę Hipp...
ja biorę czopki, apap, nospę, teraz jak napisałaś to jeszcze myślę o tej pylarginie...
a te witaminki (typu prenatal i dha) to też bierzecie? i krem na rozstępy?

Ja się zastanawiałam nad kremem na rozstępy. chyba wezmę ze sobą, ale coś czuję, że mogę być obolała po porodzie i nie wiem czy mi się będzie chciało smarować ;-)
A witaminy z czasu ciąży można jak najbardziej - jeśli Ci sostaną, to czemu nie? :-)


A tak wogóle to mam prośbę,może Ty kalemeon1,Ty chodzisz na szkołę rodzenia,czy mogłabyś np.sporządzić nam tu taką listę najwazniejszych rzeczy dla maleństwa i dla mamy ?bo ja jakoś tak nie mogę sie połapac,co już mam,co mi jeszcze trzeba.

No i jeszcze jedna sprawa,gdzieś chyba już tu była mowa o tym,ale można jeszcze raz się wypowiedzieć,co zabieracie dla maluszka do ubrania,żeby go wybrac ze szpitala-jest zima,więc oprocz koszulki ,kaftanika,śpioszków,czapeczki-co jeszcze?jakis kombinezonik,czy może wystarczy sweterek ciepły wełniany i w rożek,czy kocyk i do nosidełka,czy jak?no,bo wiadomo,ze to do auta,zaparkowanego tuz pod szpitalem,a w aucie ogrzewanie jest,więc trzeba ten kombinezonik ocieplany ,czy nie? ?

Tak lista jest już zrobiona (a nawet dwie) gdzieś na początku tego wątku. 4-5 strona, poszukaj :-)

Ja Maluszka ubirę w: kaftanik, śpiochy (albo od razu pajacyk), sweterek, czapkę, kombinezon ocieplany i do fotelika. Jak będzie bardzo zimno, to na czas przejścia ze szpitala do samochodu, a potem do domu przykryję jeszcze kocykiem (żeby nie przegrzać Dzieciątka) :-)
 
Mój Lolek ma dwa imiona - Karol Jan. Dla Milenki mój M wymyślił imię. Najpierw bardzo chciał dać po swojej nieżyjącej mamie - Krystyna, ale mi się nie podoba. Jak się nie zgodziłam na imię po jednej babci to z automatu odpadła druga opcja - Elżbieta, po mojej mamie. Po mnie nie chcę dawać, więc Michał wymyślił że dostanie imię po starszym bracie :-D I tak wyszło że będzie Milena Karolina :-)
A jeszcze chciałam napisać że u mnie w domu mamy imiona zaczynające się od litery K albo M :-D Ja jestem Kamila i synuś Karol, mój Michał i córa Milenka :-D
 
ale wydaje mi się że do takiego malucha ciężko mówić pełnym imieniem.. chociaż u mnie i tak pewnie pójdą w ruch wszyskie "misie, robaczki, kotki, żabki" itp:-D

kurcze wiecie co coraz bardziej mi się podoba ten Michał Jan....

U nas jest Michal ale jakos nikt nie zdrabnia na misiek, misiu itp tylko poprostu jest Michal albo Michalek. A dla mnie zabka haha
 
trzymajcie trzymejcie i to mocno... właście juz sie nie boje a ciesze ze ide - mam mega zgage i bardzo zle sie poczulam - cis 157/77 puls 130, rece mi lataja jak w delirce i lewa piers lata jak oszalala:szok:
 
Tygrynia :szok: co ci jest ? ? ? :szok: !! odpowiadaj :szok:


a wizyte mam jutro na 13 u swojej gin z ktg wiec zobaczymy co ona powie :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry