reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

piękna i zadbana w ciąży :)

Czy macie dobre techniki golenia w ciąży?

  • Tak, mam bardzo ciekawy pomysł na to.

    Głosów: 9 50,0%
  • Nie, nie umiem sobie z tym poradzić.

    Głosów: 9 50,0%

  • Wszystkich głosujących
    18
rossa- to najwazniejesze ze badania wyszly tym razem Ok;-);-)

Ja dzis na 16:00 ide do lekarza na Usg..troche sie denerwuje choc z drugiej strony ciesze sie ze zobacze nasze malenstwo.....
Po wizycie zdam relacje:):-)
 
reklama
Czrodziejka- czekamy na dobre i radosne wieści:laugh2: Ja jeszcze musze poczekać do przyszłego czwartku:-( Najgorsze jest to czekanie:-(
 
moja wizyta dopiero 6 sierpnia... jeszcze tyle czasu :)) i wtedy ważne usg, będzie jak nie patrzeć 12 tydzień... ostatnio jak widziałam fasolka małego, to miał 17 mm :))
 
kalendarz chiński jest do bani :))) przecież to nie od kobiety zależy, jakiej płci dziecko się narodzi :)))

dodatkowo wyszło mi w nim, że moja 4 letnia córeczka powinna być chłopakiem... a nie jest zdecydowanie :D
 
Kochane Mamy,ja też mam problem.Dla chłopca podoba mi sie tylko Kuba,wiec mam nadzieje,że będzie to dziewczynka(większy wybór)Zuzia, Lenka,Ninka ,Hania ? Sama jeszcze nie wiem.Mam już 14 letniego syna Bartka i aż sie boje jakie imiona wymyśli gdy wróci z wakacji :-)
 
reklama
Asieńka- w takim razie zycze córeczki...ale wiesz ze ja mam ten sam problem....w dodatku nie wiem jak mialabym nazwaz drugiego chlopca
 
Do góry