reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

piękna i zadbana w ciąży :)

Czy macie dobre techniki golenia w ciąży?

  • Tak, mam bardzo ciekawy pomysł na to.

    Głosów: 9 50,0%
  • Nie, nie umiem sobie z tym poradzić.

    Głosów: 9 50,0%

  • Wszystkich głosujących
    18
W "normalnych" maks 80. Od tego wymiaru trzeba odjac 5 cm (82) i zaniżyć czyli masz wymair 80. Potem na luzno zmierzyć biust i w takiej tabeli sprawdzić rozmiar :)
 
reklama
Dziewczynki , lece na autobus ! Mam nadzieje że nie pożygam sie od pks'owego smrodku spalin ... wizyta około 12:20 :D trzymajcie kciuki zeby było wszystko ok !!!
 
Pysia i Znachorka POWODZENIA dzisiaj !!!:-):-):-)
I Wszystkim Innym Śnieżynką, które dzisiaj idą oglądać swoje Maleństwa :-)
:-):-)
 
Nie ma się co przejmować jak komuś w rodzinie imię się nie podoba. Najważniejsze jest żeby rodzicom się podobało i już ! Moja siostra dała na imię synkowi Denis, większość jak słyszała to oczy jak 5 złotych robili, a na dzień dzisiejszy nie wyobrażam sobie żeby miał inne imię. Zresztą rozrabiaka z niego na maksa :-p
My zastanawiamy się nad Bartoszkiem, Miłoszkiem, Adriankiem, Aleksem,
Maksymilianem, a dziewczynce coś wymyślę na literkę I :-):-)
 
Znachorka mocno trzymam kciuki :) koniecznie napisz po wizycie i czekam na zdjecia maluszka :

ja mam wizytę 11 sierpnia. Już nie mogę się doczekać a jeszcze tyle czasu :( Mam cala liste pytań do mojego G. albo uzna ze jestem wariatka albo będzie sie śmiał.
Swoja droga to niesamowicie przystojny facet i samotny ;-) jakby nie mój przystojniak J to kto wie ;-)
 
Witek ma na imie mój ojciec. Tyle, ze skrót od Wincenty.
Fajnie imie bo dla chłopca witek, a dla dużego Witold :).
Teściowe to sobie mogą gadac, ja jej nie marudziłam jak ona dla swoich dzieci imiona wybierala :rofl2:

Witek fajne imie. Znam jednego Witka i bardzo fajny jest.

A Ryszard to niewiem ale nie w moim guscie chyba. Moze dlatego ze moj tesciu sie tak nazywa :-D
 
reklama
Do góry