reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

piękna i zadbana w ciąży :)

Czy macie dobre techniki golenia w ciąży?

  • Tak, mam bardzo ciekawy pomysł na to.

    Głosów: 9 50,0%
  • Nie, nie umiem sobie z tym poradzić.

    Głosów: 9 50,0%

  • Wszystkich głosujących
    18
reklama
mnie kolana nie bolą, ale przewracanie się w nocy zajmuje mi strasznie duuużo czasu :) Mnie najbardziej dziwi sikanie - wiem, że to śmieszny problem, w zasadzie nawet nie problem, ale wciąż nie moge sie przyzwyczaić, ze chce mi się sikać jak jasna cholera, lece do kibelka, mysle sobie - normalnie niagara będzie, a tam ledwie, ledwie i ... koniec.
I za godzinkę/dwie powtórka!
Ach ten zmniejszony pęcherz...:zawstydzona/y:
ja mam ledwo ledwo i potem za 15 min to samo :|
 
płyn do higieny intymnej PlivaFem F rewelacja miałam takie problemy ze swędzeniem a tu po kilku dniach jak ręką odjąłc;) polecam
 
płyn do higieny intymnej PlivaFem F rewelacja miałam takie problemy ze swędzeniem a tu po kilku dniach jak ręką odjąłc;) polecam

hmmm to laktacyd moze mnie uczulać? przeciez to takie "profloryjne" jest. hmmmm.:confused2:

mam juz kilka recznikow w tym jeden wylacznie do piposzki, nie uzywam od wczraj wkladek zapachowych, i smaruje sie żelem nawilzajacym. Jak narazie nie ma roznicy, ale pewnie trzeba poczekac. Jeszcze slyszalam ze na moje dolegliwosci mozna sprobowac tantum rosa. Skoro to uczulenie to podobno szybciej wroci do normalnego stanu dzieki temu plynowi.

Kurcze tylko fakt jest taki ze mnie to ani troche nie swedzi. Tylko booooli. A moze to przez zaburzenia hormonalne? jak myslicie?
 
ja mam ledwo ledwo i potem za 15 min to samo :|
No dokładnie, to sikanie jest dobijające:sorry:
A mi wyskoczyły na brzuchu i piersiach jakieś czerwone krostki. Nie swędzi to, ale zastanawiam się co to jest. Przez jakiś czas zamiast Ziajki smarowałam się balsamem J&J i chyba dostałam uczulenia, ale tylko właśnie na brzuchu i piersiach. Dzisiaj znowu kupiłam Ziajkę i zobaczę czy mi przejdzie. A może miała któraś z was coś podobnego? Jak mi nie przejdzie to zadzwonię do położnej i się spytam.
I jeszcze na dodatek się czuję jakbym miała klimakterium:eek: Cały czas mi gorąco, mam takie uderzenia ciepła. Ja normalnie zmarzluch jestem, wiec to dla mnie dziwne takie:sorry:
 
reklama
Do góry