reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

piękna i zadbana w ciąży :)

Czy macie dobre techniki golenia w ciąży?

  • Tak, mam bardzo ciekawy pomysł na to.

    Głosów: 9 50,0%
  • Nie, nie umiem sobie z tym poradzić.

    Głosów: 9 50,0%

  • Wszystkich głosujących
    18
reklama
Masz rację, hustawka to była przed okresem. Teraz to my mamy całe wesołe miasteczko i cyrk razem wzięte;-)

Z tym plasterkiem spróbuję, ale pępek jest nadal wklęsły, tylko w środku zaczyna się robić mała górka.

A jak jest refluks to nie ma też zgagi?
No dokładnie cyrk i wesołe miasteczko:-) Dobrze powiedziane.:-)
Nie mam pojęcia co do tej zgagi:shocked2: Wyczytałam o tym refluksie na jakimś forum. Bo u mnie to jest własnie takie mrowienie z pieczeniem i tylko po lewej stronie. Na pewno nie jest groźne, ale ciekawa jestem co to się mi znowu przypałętało:szok:
 
Refluksy są różne ale najczęściej chodzi o niezamykanie jakiejś tam zastawki i wtedy prawie wszystko się zwraca... A to pieczenie wg mnie to klasyczna zgaga :tak:

A co do humorków to niestety bardzo łatwo się wnerwiam, a mój M twierdzi że "pracuje" nade mną i mnie wkurza żebym się umiała kontrolować. MASAKRA...
 
:szok:Boshe dziewczyny jak wy to robicie że wy aż tyle tyjecie! ta 30 ta 20 kg! t jest bardzo dużo! a jak to potem zrzucić? Ja nigdy nie mialam tendencji do tycia i tak w ciąży też jest jak narazie przytyłam 6 kg a to juz prawie 7 miesiąc. mam dobrą wagę i sie ciesze z tego.:-)

Każda kobieta jest inna. I ciąża też. Ja już się przyzwyczaiłam do tego, że waga zachowuje się czasem niezależnie od tego, co i jem i ile. Ostatnio jem bardzo dużo a waga stoi (70 kg:zawstydzona/y:). W sumie od 3 tygodni... Niby coś się kiedyś ruszyło ale to był fałszywy alarm (jeden dzień miałam 72 kg, pewnie mi się woda zatrzymała a potem puściło i znów jest 70).

Ciesz się, że tylko tyle przytyłaś, bo będzie ci łatwiej zrzucić, ale nie dobijaj nas takimi komentarzami;-) Wystarczy, że same czujemy się nie tego. Plus czasem docinki od strony znajomych czy rodziny...
 
reklama
Do góry