reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

piękna i zadbana w ciąży :)

Czy macie dobre techniki golenia w ciąży?

  • Tak, mam bardzo ciekawy pomysł na to.

    Głosów: 9 50,0%
  • Nie, nie umiem sobie z tym poradzić.

    Głosów: 9 50,0%

  • Wszystkich głosujących
    18
No ja mam problem z nogami tzn. puchna mi:-(Skarpety nosze przed kostke wlasnie bo po innych jest gozej. Poza tym bol krzyza...A i w noicy latam do kibelka, co mnie strasznie meczy:wściekła/y:
 
reklama
No ja mam problem z nogami tzn. puchna mi:-(Skarpety nosze przed kostke wlasnie bo po innych jest gozej. Poza tym bol krzyza...A i w noicy latam do kibelka, co mnie strasznie meczy:wściekła/y:
Co do puchnięcia nóg - postaraj się jeść mniej soli i potraw zawierających konserwanty. Ja się ograniczam i powiem Ci, że nawet działa (parę dni temu jak się zaczęło, to nawet w nocy mi opuchły i już nie wiedziałam jak leżeć, tak bolały).
A z tym sikaniem to mi się zawsze chce śmiać z mojej Zosi:-) O 3 w nocy budze się i czuję że muszę iść do toalety, ale chcę jeszcze pospać. Jakoś zasypiam a tu nagle BUCH kopniak w sam pęcherz i lecę do kibelka na łeb na szyję:-) Potem się śmieję, że mała pilnuje, żebym nie dostała jakiegoś zapalenia;-)
 
haha a ja wiecie co mam??? jak chodze to mi zawsze jedna noga z tylu zostaje haha...taki zarcik ale nie moglam sie powstrzymac:p
 
reklama
Aleeee jestescieeee;-):-)Cala noc bede myslec:-D:-D:-DJa juz stara dupa jestem i mam swoje prawa:eek::-D:-D:-D

no wstan i sie przejdz kawalek...kochana zawsze jedna noga ci z tylu zostaje bo jedna do przodu idzie nie???haha rozwalilas mnie teraz toc nie dajesz dwoch nog do przodu bo bys sie przewrocila jak kroka chcesz dac haha:p
 
Do góry