reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

piękna i zadbana w ciąży :)

Czy macie dobre techniki golenia w ciąży?

  • Tak, mam bardzo ciekawy pomysł na to.

    Głosów: 9 50,0%
  • Nie, nie umiem sobie z tym poradzić.

    Głosów: 9 50,0%

  • Wszystkich głosujących
    18
reklama
hej dziewczyny!

ja też zdecydowałam się na szpital na madalińskiego (moja siostra tam niedwano rodziła przez cesarkę i ogólnie była bardzo zadowolona). chodzę również do lekarza z tego szpitala i jestem bardzo zadowolona. mam do Was pytanie czy będziecie decydowały się na indywidualną opiekę położnej w tym szpitalu?

zadorka, nie, ponieważ nie spotkałam tam żadnej niemiłej położnej, wszystkie były fantastyczne. Dlatego za te pieniądze kupię małemu fotelik do samochodu :)
 
Witam. Ja też z terminem na luty:-)Ale ponieważ to 27 luty, więc nie wiadomo czy mi się nie przesunie na marzec, szczególnie, że wyśnił mi się termin 5 marca:-). A czasami mi się sprawdza, bo płeć-dziewczynka też mi się wyśniła, zanim jeszcze lekarz wiedział;-)
 
Hej dziewczyny - zauważyłam temat szpitala św. Zofii, a że też tam zamierzam rodzić, to się włączam w dyskusję, chociaż jest mama grudniowo-styczniową;-) Lekarza prowadzącego mam na Karowej, ale na Żelaznej mam swoją położną (notabene umawiałam się z nią będąc w 3 miesiącu ciąży i już było cięzko znaleźć, bo terminy mają na pół roku do przodu pozajmowane)
Chodziłam na szkołę rodzenia prowadzoną przez położne z Żelaznej - mówiły, że teraz wogóle jest boom na rodzenie we wszystkich szpitalach, więc jak jest full i miejsc nie ma, to zasada jest taka, że mając 3 kobiety rodzące - najpierw wezma pacjentki "swoje" czyli lekarzy i te co płacą położnym, a jak starczy miejsc to reszta, jak nie to odsyłają do innych szpitali-potrafia nawet pod warszawę odsyłać. Mówiły też, że jak ktoś się upiera przy np. Żelaznej, a mówią mu, że jest full i dziewczyna przyjeżdża z takim rozwarciem, że już odesłac nie mogą, to potem leży na korytarzu - a położne zamiast 8 dziewczyn do opieki mają 14 i nie sa w stanie na każde zawołanie przylatywac i pomagać przystawiać co piersi, dlatego potem niezadowolenie i nie fajnie jest - dlatego na siłe nie ma co sie pchać do wymarzonego szpitala:eek:
Jeszcze słówko o Madalińskiego - dwie koleżanki rodziły tam - jedna 1,5 roku temu, druga miesiąc temu i obie nie chcą tam wracać-pierwszą tak nacięli (opłacona położna), że pół roku nie mogła wystac nawet 15 minut, masakra - płakała jak się zobaczyła w lustrze, a dziecko nieduże, bo 3kg. i w końcu rodząc drugie dziecko rozerwało ją na zszyciu, co się nie zdarza jak się jest dobrze zszytym. Druga koleżanka tam rodząca ostatnio- po dobie męczarni łaskawie zadecydowali o cesarce - dziecko nie oddychało, a przenoszone, nie wczesniak - 2pkt Agpar, na szczęście malutka przeżyła-teraz ma jakies powikłania... No ale historie są takie w każdym szpitalu, nie żeby Madalińskiego był gorszy czy lepszy pod tym względem - to wszystko kwestia szczęścia na kogo sie trafi i jaki będzie poród- jak bez komplikacjo to każdy szpital sobie radzi, a jak sa komplikacje to już gorzej...taka niestety prawda:eek:
Ale się napisałam:-D pozdrawiam serdecznie!!
 
Witam. Ja też z terminem na luty:-)Ale ponieważ to 27 luty, więc nie wiadomo czy mi się nie przesunie na marzec, szczególnie, że wyśnił mi się termin 5 marca:-). A czasami mi się sprawdza, bo płeć-dziewczynka też mi się wyśniła, zanim jeszcze lekarz wiedział;-)
ooo kolejna Łodzianka :)

to już jest nas 5 chyba :-D gzie zamierzasz rodzić?

Ja mam termin na 25. luty wg OM a wg USG 28.luty :tak:
 
ooo kolejna Łodzianka :)

to już jest nas 5 chyba :-D gzie zamierzasz rodzić?

Ja mam termin na 25. luty wg OM a wg USG 28.luty :tak:

Lekarza mam z Rydygiera, więc najpewniej tam się wybieram. Planuję jeszcze po Nowym Roku zrobić zwiad w tym szpitalu i poszukać jakiejś fajnej położnej.
A Ty gdzie?
Może się spotkamy?:-)
 
reklama
Do góry