reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

piękna i zadbana w ciąży :)

Czy macie dobre techniki golenia w ciąży?

  • Tak, mam bardzo ciekawy pomysł na to.

    Głosów: 9 50,0%
  • Nie, nie umiem sobie z tym poradzić.

    Głosów: 9 50,0%

  • Wszystkich głosujących
    18
:tak:moja gin mówi, ze nawet w 33tc małe może się ułożyć poprawnie tyle ze ma ciaśniej i trudniej. Nasza Zuzinka leży poprzecznie i ma wszystkich w nosie:-D jak nie chciała na USG się pokazać to dużo czytałam właśnie o ułożeniu dziecka i jak mu pozycję pomóc zmienić przez ćwiczenia - i lipa:-D:-) za wczesnie i tyle...
 
reklama
Ja obstawiam Madalińskiego - Żelazna z ostatnich opinii stwoerdzam że jest trochę przereklamowana... wiecie jak to jest. Dużo chętnych to i jakość spada...
Ale nie odradzam - bo wiem że jak jest dobrze to jest dobrze - warto poczytać co się dzieje w sytuacjach kryzysowych, jak jest z opieka po porodową, czy nie cisną na poród SN jeżeli dziewczyna nie daje rady... warto to wszystko sprawdzić!

Tez tam bede sie rozpakowywać :) podobno jest bardzo dobrze i czysto i milutko. No ale wiecie jak to jest, wcale w naszym przypadku nie musi byc identycznie..kwestia odczuc jest po czesci bardzo subiektywna, szczegolnie w takim momencie naszego zycia.W kazdym razie kazdy mi tam poleca...Mam wlasnie pania doktor z Madalinskiego, i jest niesamowita babką!
 
HI

Ja wlasnie sie zwazylam i zmierzylam, w 28 tygodniu + 5kg , w biuscie + 5cm, biodra + 2 cm :dry: (ale to raczej rozstaw bioder a nie tluszcz, ponoc po ciazy biodra moga byc o kilka cm szersze i juz tak zostaje buuuu) , brzuch + 12 cm , udo -1 cm (brak cwiczen)
hehhee ale mam notrataki co :-) ja sie zawsze co miesiac wazylam i mierzylam bo uwazam ze waga jest rzadko adekwatna dlatego teraz moge zrobic takie obliczenia

 
Losek szczuplaczku, gratulacje :). Najbardziej mnie rozbawiła minka przy biodrach. Normalnie 2cm to masakra ;-);-);-)
też mogę zrobić takie obliczenia, ale u mnie wiecej by bylo smutnych minek :)
 
Nie bede ukrywac,ze ja sie waga troche martwie z tego wzgeldu,ze w maju mamy slub a sukienka ktora zamowilam wymaga szczegolnie szczuplej gory (talii , rak itd ) bo mam gorset i nie moga sie waly tluszczu wbijac w niego....:-p:-p

takze nie chcialabym byc malym slonikiem bo nie wiem czy zdaze zrzucic przez 4 msce....
 
reklama
Do góry