reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

piękna i zadbana w ciąży :)

Czy macie dobre techniki golenia w ciąży?

  • Tak, mam bardzo ciekawy pomysł na to.

    Głosów: 9 50,0%
  • Nie, nie umiem sobie z tym poradzić.

    Głosów: 9 50,0%

  • Wszystkich głosujących
    18
Shingle przypomniało mi się o co jeszcze chciałam się zapytać - jak była ułozona Twoja mała? bo mój mały pośladkowo, lekarz powiedział, że w zasadzie już nie powinien ale jeszcze nie ma powodu do stresu...

Ułożenie miednicowe niezupełne. Dokładnie leży tak
Mi lekarz powiedział że jeszcze ma miesiąc, może troszkę więcej żeby się obrócić.
 
reklama
to ja dla odmiany chciałabym rodzic na Karowej....zreszta tak jak pierwsze dziecko!!!!!
niestety na karową tez nie jest łatwo wejsc!!!!!
Co do żelaznej moja kuzynka tam rodzila ale cala ciąze prowadzila u gina z zelaznej (prywatnie)
Druga kolezanka chodzila przyszpitalnie na zelazna i do porodu dostala sie bez problemu!

Ja mam zamiar rodzić na Karowej :-) Lolka urodziłam w Instytucie Matki i Dziecka, ale jestem niezadowolona. W sierpniu rodziła na Karowej moja przyjaciółka i wychwala i położne i lekarzy. Podobno szpital jest wyremontowany i czyściutki. Pożyjemy zobaczymy :-D
 
Ja na ostatniej wizycie pytalam lekarza o ulozenie dziecka i lekarz mi powiedzial, ze tak naprawde to dziecko ma czas do 36 tygodnia ciazy. A dopiero pozniej bedziemy sie martwic jesli sie po tym czasie nie ulozy prawidlowo.
 
1 wizyta na 13 listopada na 16.00 żeby przedłużyć zwolnienie i sprawdzić, czy wszystko gra, następna 23 listopada na 9.00 u mojego lekarza prowadzącego, bo już za późno na przedłużenie zwolnienia a on nie ma czasu wcześniej...

dupa z tymi lekarzami... prywatnie to kiedy tylko chcę mogę przyjść, a jak zusowo to mam czekać 6 tyg mimo, że miałam co tydzień być na wizycie :/
 
ja też jestem za Madalińskiego. Przeleżałam na patologii teraz 10 dni, trochę się rozejrzałam :)) jedyne, co boli potwornie, to remont, który dzień w dzień trwa od 7 rano do około 17, walenie młotkami, wiercenie, koparki, łóżka aż się trzęsą :)) i nie zakończą go przed końcem przyszłego roku.

a poza tym lekarze fantastyczni, położne przemiłe. Z tego co wiem, odsyłają, kiedy nie ma miejsc. Na forum gazeta.pl jedna z dziewczyn pisała, że właśnie stamtąd ją odesłali do grójca... bo nie było miejsc.. nie wiem, czy posiadanie lekarza prowadzącego pomaga w załatwieniu sobie "nieodesłania" :) ale dostać się tam to tak samo jak na Żelazną - są miejsca - zostaniesz przyjęta - nie ma miejsc - na pewno Cię odeślą... ciekawe kiedy największe rozpakowanie się ciężarówek nastąpi...
 
Ja dzisiaj byłam nie mówiłam nic bo się denerwowałam jak ten cukier mi wyszedł:-( Ale na szczęście wszystko cud, miód i malinki:-D Następna wizyta 16 listopada no i już znam datę USG 14 grudnia:-D
 
reklama
Do góry