reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

piękna i zadbana w ciąży :)

Czy macie dobre techniki golenia w ciąży?

  • Tak, mam bardzo ciekawy pomysł na to.

    Głosów: 9 50,0%
  • Nie, nie umiem sobie z tym poradzić.

    Głosów: 9 50,0%

  • Wszystkich głosujących
    18
to ja dla odmiany chciałabym rodzic na Karowej....zreszta tak jak pierwsze dziecko!!!!!
niestety na karową tez nie jest łatwo wejsc!!!!!
Co do żelaznej moja kuzynka tam rodzila ale cala ciąze prowadzila u gina z zelaznej (prywatnie)
Druga kolezanka chodzila przyszpitalnie na zelazna i do porodu dostala sie bez problemu!
 
reklama
Shingle przypomniało mi się o co jeszcze chciałam się zapytać - jak była ułozona Twoja mała? bo mój mały pośladkowo, lekarz powiedział, że w zasadzie już nie powinien ale jeszcze nie ma powodu do stresu...
 
Shingle przypomniało mi się o co jeszcze chciałam się zapytać - jak była ułozona Twoja mała? bo mój mały pośladkowo, lekarz powiedział, że w zasadzie już nie powinien ale jeszcze nie ma powodu do stresu...

:). mój już ponoć głowkę wciska nisko. Ale tez byl posladkwo i sobie o tym poczytalam. Moze się do ostaniej chwili obrócić.
 
a ja po ostatniej wizycie ... mamy 670g i tez pośladkowo powoli mogłaby sie mała myszka przekręcać ale fakt czasem w ostatnim momencie podobnomaluchy robią fikołka;)
 
Ja obstawiam Madalińskiego - Żelazna z ostatnich opinii stwoerdzam że jest trochę przereklamowana... wiecie jak to jest. Dużo chętnych to i jakość spada...
Ale nie odradzam - bo wiem że jak jest dobrze to jest dobrze - warto poczytać co się dzieje w sytuacjach kryzysowych, jak jest z opieka po porodową, czy nie cisną na poród SN jeżeli dziewczyna nie daje rady... warto to wszystko sprawdzić!
 
są jakieś ćwiczenia podobno ułatwiające maleństwu sie okręcić

właśnie czytałam o tym, wpisałam "ułożenie płodu" w google:-D
zapamiętałam, że kolana mają być zawsze poniżej bioder, że co najmniej 10 min codziennie spędzić w pozycji na pieska, i że siadać z nogami szeroko rozstawionymi lub z kolanami na boki...
moja ciocia między innymi z powodu ułożenia małej miała cc, a koleżanka miała "obracanego" małego, zgroza: naga stała tyłem do lekarza, on ją nachylił i coś tam robił, że przekręcił małego:szok: a i tak miała cc...
 
reklama
na jednej stronce przeczytałam, że do 30 tyg to może sobie jeszcze kulać, potem to już lepiej by było żeby się kierowały łepkiem w dół...

no to kochane dzidziorki apel od mamusiek: macie ostatni miesiąc by się wyszaleć a potem proszę ładnie zająć pozycje startowe:tak::tak::tak:
 
Do góry