reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

piękna i zadbana w ciąży :)

Czy macie dobre techniki golenia w ciąży?

  • Tak, mam bardzo ciekawy pomysł na to.

    Głosów: 9 50,0%
  • Nie, nie umiem sobie z tym poradzić.

    Głosów: 9 50,0%

  • Wszystkich głosujących
    18
ja tez myslalam o porodzie na Madalinskiego! Wiecie może czy trudno jest sie tam dostac ???? bo lekarza prowadzacego tam nie mam
Marga - z tego co się orientuję nie specjalnie - często (przynajmiej tak słyszałam do tej pory) nawet odsyłali na Madalińskiego z innych szpitali... Ja ponieważ mam wskazania do cesarki to jak byłam tam na USG lekarz powiedział mi żebym umówiła się na konsultację z ordynatorem i ustalę wszystko. Ale to ja...
A zkolei tobie bym radziła zrobić tak jak mi radziła dziewczynak która spotkalam tam na izbie przyjec. Powiedziała mi żeby się tam zapisac pod koniec ciązy... i wtedy na pewno na luzie mozesz przyjezdzac ;) Ale jak chcesz rodzic naturalnie - to nie sadze aby byl tam jakikolwiek problem...

A co do tego co pisała kataszaone - szpital ma coraz lepsza opinie szczegolnie jeszeli chodzi o opieke poporodową (zarówno nad mamą jak i maleństwem), na co ja zwracalam najwieksza uwagę.
 
reklama
Witam. Mi brzuzek dopiero w 3 miseiacu zaczął rosnąć i pratycznie do tego czasu swoje ciuchy normalnie nosiłam. teraz jestem w 23 tygodniu i moje spodnie poszly do szafy.. :D hehe teraz mi sie wydaje ze co tydzien wiekszy brzuszek jest.. na szczescie są superowe ciążowe spodnie które są bardzo wygodne.. :) A przytyłam jak narazie tylko 5 kg.
 
widzę że zupełnie różnie przybieramy na wadze...
Ja z Filipem przytyłam 14 kilo w całej ciąży, w tej narazie niecałe 6 kilo...z tego co pamiętam to więcej niż z Filipem na tym etapie.
Poszło mi w uda, biust który jest ogromny :no:...no i brzuszek...:tak:

Zobaczymy ile bedzie na koniec...hihi
 
mi się wydaje że to uwarunkowania genetyczne itp decyduja o figurze....chociaż widze róznicę miedzy sobą i mamą, ona miała wiekszy brzuś i niestety cały brzuś w rozstepach:-( żal mi jej bo kiedyś takich dobrych kremow nie było...ja narazie odpukac ani jednego rozstępka nie mam, na zamkniętym wam jutro prześle aktualną focie brzusia;-)
 
ja z wagę stoję w miejscu, ale brzucho mam już spore. W jeansy tylko bardzo niskie biodrówki sie mieszczę, spódnuce tez niskie i lużne. Dostałam od siostry trochę ciążowych rzeczy, ale zimowych.
Jestem narazie w tej dobrej sytuacji, ze mój rosnacy brzuch mnie bawi i w pełni go akceptuję. Myślę ze jeśli tylko będę ważyć mniej niż 70 kilo to nie bede miała z tym problemu. Siostra mi opowiadała, ze ona miała straszne problemy z akceptacją siebie (miała anorekcje kilka lat temu z której wyszła, jednak to w głowie zostaje). Bardzo współczuję takim dziewczyną, bo musi być to strasznie schizofreniczne, cieszyć się dzieciątkiem i mieć takie problemy z akcepacją siebie.

i takie nastawienie jest najlepsze;-)ja też w pelni akceptuję zmiany w moim ciałku, bałam się jak Maciej bedzie reagował, bo on to ma świra na punkcie kobiecych figur, jedni faceci lubia biusty, inni pupy, a moj patrzy i ocenia kobiety po figurze, więc na poczatku mały nerw, ale widze że jemu tez sie podoba i jest oki, wie że to stan przejściowy:-p, jedyny strach jaki mi pozostał to rozstępy, narazie ich nie mam, ale jak sie pojawią, to z tego co wiem jedne latwo da się zlikwidowac a inne tylko lekko wybielić:sorry2: z tym bywa różnie:sorry2:
 
hmmm widze że takiemu zboczencowi jak ja to juz nawet mega brzuch nie przeszkodzi:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: no ja nie wyobrażam sobie odmówić seksu, co innego jak sa przeciwskazania zdrowotne, bo widzę że niektóre z was takowe mają i niestety to trzeba przeboleć dla dobra dziecka, ale jak jest wszystko oki i można to sobie nie daruję:-p:-p:-p
 
Witam! ja uzywam oliwki zwykłej na brzuszek i jak narazie jest oki zero rozstępów.. A codo opaleniznu to stosuje balsam brązujący (firma "bebe young care") i polecam! :) ogólnie na makijaż w ciąży nie zawsze mam ochote tzn nie zawsze mi sie chce malować.. A pozatym to duzo sie balsamuje czesto biore kąpiele. dbam o siebie bardzo. niewiem co jeszcze dodać.. z tego co wiem to solarium i za gorąca woda w wannie odpadają bo szkodzą. a kremy, balsamy niewiem to chyba zalezy od cery..
 
reklama
Do góry