reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

piękna i zadbana w ciąży :)

Czy macie dobre techniki golenia w ciąży?

  • Tak, mam bardzo ciekawy pomysł na to.

    Głosów: 9 50,0%
  • Nie, nie umiem sobie z tym poradzić.

    Głosów: 9 50,0%

  • Wszystkich głosujących
    18
To ja się chwalę moją pannicą :

BPD - 66,2 mm (26t3d)
HC - 233,7 mm (24t6d)
AC - 217,7 mm (26t0d)
FL - 46,3 mm (25t0d)
HL - 48,1 mm (28t0d)

waga 864 gramy +/- 80 gramów
 
reklama
kurcze, wy to już macie małych wielkoludów. Ja oczywiście zapomniałam zapytać o wagę, ale ile przez 2 tygodnie mogła ise zmienić?
 
Tym bardziej że jest kilka dni młodsza :-D

A USG wg OM było w 25t2d :-)

hm.. ja mam wg OM 25t5 a wg USG 26t5:szok:
niech Twoja mała:eek: nie szaleje nooo ale chociaż dwa dni mogłam się cieszyć rekordem:-D

kurcze, wy to już macie małych wielkoludów. Ja oczywiście zapomniałam zapytać o wagę, ale ile przez 2 tygodnie mogła ise zmienić?

u mnie wciągu 4 tyg przytył 400 gram, to tak jakby 100 na tydzień może być nie?
 
ja mialam 2500, nastepna siosrta 3000, a najmlodsza 3500. moj jest blizniakiem to duzy tez nie byl, fajnie jak by mala miala 3000-3500 :]
 
Ostatnia edycja:
Molphin gratuluję córeczki. Cieszę się że tak pięknie się Wam życie ułożyło. Życzę wszystkiego co najlepsze :-D

Molphin ja rowniez gratuluje ksiezniczki:tak::tak:

Gratuluje córeńki!!!!:-D:-D:-D

gratuluję córci:tak:
to ja myślałam że krótko ze sobą byliśmy (niecałe półtora roku znajomości, rok "prawdziwego" bycia razem)... a jak pokonaliście kryzys? coś zrobiliście czy sam przeszedł? jak sobie radziliście? dobrze że już jest dobrze:tak:

Bardzo Wam dziękuję Kochane :happy2:
ja również gratuluję Wam wspaniałych Maluchów

Tak to prawda, króciutki mamy staż. Myślę, że rozmowy nam pomogły. Zdecydowaliśmy, że wrócę do pracy jak tylko coś znajdę (poprzedni pracodawca nie podpisał ze mną kolejnego kontraktu). Oferta trafiła się bardzo szybko. Wtedy ja zaczęłam negocjacje: podejmę pracę jeśli Ty będziesz zajmował się domem i dzieckiem na równi ze mną. Do pracy wróciłam kiedy syn miał 4,5mies. i nie żałuję tej decyzji.
Poza tym ja zrozumiałam, że mężczyzna to mało domyślny gatunek i trzeba wiele mu mówić wprost bo sam się nie domyśli (oczywiście w odpowiedni sposób): potrzebuję pomocy, wyrzuć śmieci, potrzebuję rozrywki z przyjaciółkami etc.
No i pozostaje jeszcze odwieczna sztuka kompromisu: po co się dąsać? Szkoda czasu. Lepiej porozmawiać o tym co nas boli zamiast stroić fochy.
I tak jak piszą Mamy z dłuższym stażem: w każdym związku są lepsze i gorsze dni. Tak już widać musi być :oo2:


Hmmm… widzę przewagę liczebną dziewczynek nad chłopcami …
To będą chłopaki przebierali w niewiastach :wink: :-D


Pozdrawiam wszystkie Mamusie
mon
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry