reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

piękna i zadbana w ciąży :)

Czy macie dobre techniki golenia w ciąży?

  • Tak, mam bardzo ciekawy pomysł na to.

    Głosów: 9 50,0%
  • Nie, nie umiem sobie z tym poradzić.

    Głosów: 9 50,0%

  • Wszystkich głosujących
    18
ja to już w ogóle nei puszczam kciuków :)

Alexandria, a miałaś oddczyn coombsa (czy jak to isę pisze) zrobiony?. W pierszej ciązy nie ma potrzeby brania leków, bo dopieor w trakcie pordu może nastapić wymieszanie krwi. A potem nie widomo czy trzeba, bo zalezy czy dziecko ma inny znak niż ty. Standardowo w pierwszej ciązy podaje się to po porodzie. A w drugiej od samego poczatku monitoruje przeciwciała.
mam wrażenie że lekarz chce cię naciągnac na 400 zł
 
reklama
Kropeczko, ja ze swoim jestem juz ponad 10 lat i mielismy rozne wzloty i upadki, ale jestesmy razem, i jak juz sie znajdzie ta jedyna osobe to ja wierze, ze taki zwiazek wszystko przetrzyma:tak::tak:
P.S Ja mialam nawet rok przerwy z moim , ale i tak nie potrafilismy bez siebie zyc, i to tylko umocnilo nasz zwiazek:zawstydzona/y::-p:-p
Wiec az tak zle nie bedzie, male nieporozumienia zawsze w milosci sa:tak::tak:
sorki ze sie tak wymadrzylam:zawstydzona/y::zawstydzona/y::sorry2::sorry2:

:-) i bardzo dobrze, he he, nie ma to jak rady doświadczonych. noo co jak co, ale z 10-letnim stażem to już możesz się wymądrzać;-) myśmy mieli też kilka ciężkich chwil, ale prawdziwe problemy to się chyba dopiero zaczną, nie...? najbardziej boję się, żeby nie zacząć kłócić się o pieniądze, a raczej ich brak:eek:
a Wam gratuluję słusznie podjętej po roku przerwy decyzji - widać byliście sobie przeznaczeni :-D
 
ja to już w ogóle nei puszczam kciuków :)

Alexandria, a miałaś oddczyn coombsa (czy jak to isę pisze) zrobiony?. W pierszej ciązy nie ma potrzeby brania leków, bo dopieor w trakcie pordu może nastapić wymieszanie krwi. A potem nie widomo czy trzeba, bo zalezy czy dziecko ma inny znak niż ty. Standardowo w pierwszej ciązy podaje się to po porodzie. A w drugiej od samego poczatku monitoruje przeciwciała.
mam wrażenie że lekarz chce cię naciągnac na 400 zł
Nie chcialam sie wczesniej wypowiadac, bo myslalm ze moze niedouczone jestem, ale w roznych gazetach i ksiazkach pisza dokladnie tak jak mowi Pysia, ze dopiero przy drugiej ciazy jest zagrozenie w trakcie ciazy i trzeba monitorowac. Moze popros o konsultacje innego lekarza bo 400zl to moim zdaniem duzo.
 
reklama
ja to już w ogóle nei puszczam kciuków :)

Alexandria, a miałaś oddczyn coombsa (czy jak to isę pisze) zrobiony?. W pierszej ciązy nie ma potrzeby brania leków, bo dopieor w trakcie pordu może nastapić wymieszanie krwi. A potem nie widomo czy trzeba, bo zalezy czy dziecko ma inny znak niż ty. Standardowo w pierwszej ciązy podaje się to po porodzie. A w drugiej od samego poczatku monitoruje przeciwciała.
mam wrażenie że lekarz chce cię naciągnac na 400 zł
No i jakoś tak dziwnie pisać z rączkami w pięści zaciśniętymi;-)
Teraz tak mi się przypomniało że jak byłam kiedyś w szpitalu, to była też laska, która przyjechała już do porodu i ona opowiadała że też jakieś takie zastrzyki brała, bo miała konflikt z mężem, tyle że ona kulka razy poroniła i chyba przy którymś z tych poronień doszło do wytworzenia przeciwciał, które powodowały kolejne poronienia, dlatego konieczne było leczenie. Jeżeli współczynnik Coombsa (czy jak mu tam) wychodzi ujemny (czyli nie ma przeciwciał), to ten zastrzyk faktycznie jest chyba trochę na wyrost, no ale lekarzem nie jestem więc pewności nie mam. A może najlepiej zapytać jakiegoś innego ginekologa??
 
Do góry