reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

piękna i zadbana w ciąży :)

Czy macie dobre techniki golenia w ciąży?

  • Tak, mam bardzo ciekawy pomysł na to.

    Głosów: 9 50,0%
  • Nie, nie umiem sobie z tym poradzić.

    Głosów: 9 50,0%

  • Wszystkich głosujących
    18
reklama
Moja ciocia urodzila trójkę dzieci naturalnie-wszystkie powyzej 5 kg :sorry:
A miesiac temu urodzila moja kolezanka z podstawowki synka, ktory wazyl 4800g :sorry:No i nie dala rady i wzieli ja na cesarke. Ja mam nadzieje na dzieciaczka takiego jak byla Oliwka, bo waga super dla dziecka i do wukonania dla mnie. Oliwcia wazyla 3410.
 
A mnie nie bolą, co prawda powiększyły się i to mocno :happy2:, przynajmniej teraz mam czym oddychać i mam taką seksi kreseczkę między piersiami :-p także dekolty mile widziane :-D:-D:-D hihihi :-D:-D A tak serio ostatnio robiłam porządki w biustonoszach i az mi się wierzyc nie chciało że miałam takie małe bimbałki :szok: Powiększyły mi się o co najmniej 2-3 rozmiary. Mam nadzieję że takie zostaną :cool2::cool2:
 
Badałam przeciwciała w 7 tyg i nie stwierdzono u mnie. Teraz znów mam iść za 2 tyg... Też mi się tak wydaje że ten zastrzyk to tak trochę na wyrost tymbardziej że to pierwsza ciąża ale nie jestem pewna - nie chce sobie potem zarzucać że tego nie kupilam, także chyba naprawdę najlepszym rozwiązaniem będzie poradzenie się innego ginekologa. Dzięki dziewczyny.

I oczywiście trzymam kciuki za wizyty :-)
 
A ja mogę, mam ochotę i w ogóle, a nie mam jak bo mężuś daleko daleko...:dry: I dupa z tego, pozostaje mi szklanka wody... zamiast. :dry:
Do czasu... 27 listopada lecę do mężusia na tydzień :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
My jesteśmy 7,5 roku po ślubie, a razem już 13 lat :-) I jak to u większości mamy lepsze i gorsze okresy. Na szczęście zdecydowanie więcej jest tych lepszych :-D
 
reklama
Do góry