reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

piękna i zadbana w ciąży :)

Czy macie dobre techniki golenia w ciąży?

  • Tak, mam bardzo ciekawy pomysł na to.

    Głosów: 9 50,0%
  • Nie, nie umiem sobie z tym poradzić.

    Głosów: 9 50,0%

  • Wszystkich głosujących
    18
Witam Drogie Śnieżynki,
Mało pisałam, ostatnio wcale :sorry: - to fakt ale często Was podczytuję.
Proszę o przepisanie mnie na listę 'wiedzących':
córcia Maja :happy:, data porodu z OM potwierdzona dwukrotnie przez USG.

Czytając Wasze posty na temat dojrzewania mężczyzn do ojcostwa nasunęła mi się inna refleksja: wspólne rodzicielstwo jest chyba najtrudniejszym egzaminem dla związku.
My nie mamy długiego stażu: po roku znajomości, 6-ciu miesiącach 'chodzenia' pojawiły się dwie kreski na teście. Wtedy jeszcze nie wiedziałam czy będziemy razem. Pod koniec ciąży myślałam, że przezwyciężyliśmy wszystko: zaskoczenie rodziców, trudne decyzje, moje ciążowe chimery etc. Jakże się myliłam! Jak się okazało kryzys przyszedł po narodzinach pierworodnego. Może to poporodowe zmęczenie, może monotonia rodzicielstwa, może baby-blues, a może tysiąc innych problemów? Nie wiem. A jednak teraz jesteśmy już chyba 'na dobre i na złe'. Tego Wam wszystkim życzę Drodzy Rodzice :tak:


Pozdrawiam
mon
Gratuluje córeńki!!!!:-D:-D:-D
 
reklama
a to nie słyszałam o tym lekarzu... ja chcę zrobić tam gdzie Majsi, na Cienistej chyba(250 zł, pół godzinki, parę zdjęć, 16min filmiku o ile dobrze pamiętam, u mojego lekarza jest do 300zł i 15 min więc chyba wolę tam), mój lekarz mówił, że to najlepszy czas teraz zrobić (czyli właśnie 25/26 tydzień), więc będę się umawiać... a Ty się już umówiłaś??

heeeeejjjjjjjjjjj to moj lekarz!!!!!!!!!!!! ihihih on prowadzi moja ciąże jest super to o nim wam tyle opowiadałam, tylko ze ja do niego chodzę na plac spiski na fundusz i nic nie płacę:-D:-D:-D:-D
 
ja mam dziś wizytę na 19:45. Niewiem, czy zrobi mi usg:confused: mam nadzieję, że tak. Jestem ciekawa co mi powie na mój twardniejący brzuch i mega upławy. Trzymajcie kciuki!!!!
 
Trzymam kciuki!
Aaa Alexandriaa moja mama miała konflikt i brała jakieś zastrzyki już w ciąży, znajoma natomiast tabletki... :eek: i były darmowe... więc to chyba nie to samo, ja się pogubiłam i nie wiem, co Ci doradzić. Nic nie mówił o darmowych lekach na to?
 
No ja pisałam na tamtym forum i nie wiem, czy pamiętasz, ale wpisz mnie już do wiedzących ;-) Bo ja wczoraj ujrzałam moją - jak to lekarz powiedział - dziewczynkę jak malinkę ze zgrabnymi po mamusi nóżkami:-D Imię jeszcze nieznane, bo z tym to mamy kłopot od początku ciąży hi hi, dla chłopaka już dawno było wybrane, a dla dziewczynki nie możemy się jakoś zdecydować;-)

Ehh... My też długiego stażu nie mamy, też półtora roku. Ale jak na razie wszystko układa się super, zresztą myśmy bardzo szybko zaplanowali ślub na za rok, tylko teraz dzidzia przyśpieszyłą i wzięliśmy cywilny. Ale widzę, że kłopoty zaczną się później... Jakoś jeszcze do końca chyba nie zdaję sobie sprawy z tego, jak to będzie potem, jak się urodzi. Nie umiem sobie wyobrazić ciężkich chwil, wydaje mi się, że zawsze będzie pięknie, ale wiem, że to niemożliwe:sorry2:
 
reklama
Kropeczko, ja ze swoim jestem juz ponad 10 lat i mielismy rozne wzloty i upadki, ale jestesmy razem, i jak juz sie znajdzie ta jedyna osobe to ja wierze, ze taki zwiazek wszystko przetrzyma:tak::tak:
P.S Ja mialam nawet rok przerwy z moim , ale i tak nie potrafilismy bez siebie zyc, i to tylko umocnilo nasz zwiazek:zawstydzona/y::-p:-p
Wiec az tak zle nie bedzie, male nieporozumienia zawsze w milosci sa:tak::tak:
sorki ze sie tak wymadrzylam:zawstydzona/y::zawstydzona/y::sorry2::sorry2:
 
Do góry