reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

piękna i zadbana w ciąży :)

Czy macie dobre techniki golenia w ciąży?

  • Tak, mam bardzo ciekawy pomysł na to.

    Głosów: 9 50,0%
  • Nie, nie umiem sobie z tym poradzić.

    Głosów: 9 50,0%

  • Wszystkich głosujących
    18
reklama
Tygrynka gdzieś czytałam Twoją wypowiedź nt. balonów wypełnionych helem ;-) A wiesz te Tomki to właśnie takie urocze i romantyczne i kochane chłopaki ;-) Wiem coś o tym bo mój mężuś też Tomuś :laugh2:

no dokładnie:tak: Rechotku widzisz, kolejne potwierdzenie na imię Tomek, naprawdę zrobiłaś najlepszy wybór i przyszła synowa Ci kiedyś za to podziękuje:-D
Tysia a też Ci robił jakieś takie akcje?:-)
 
Tygrynka oj bardzo często mi robił i robi takie akcje niespodzianki. A to przyjedzie niespodziewanie (jest za granicą) a ja wracam z pracy, otwieram drzwi a tu mój mężulek wyskakuje z pysznym obiadkiem :-), a to przyśle kartkę z wyznaniem miłosnym albo czekoladki (nie mailem tylko tradycyjną pocztą). Ostatnio nawet pokłóciliśmy się bo chciałam kupić nowy komputer bo stary to już taki gruchot i wyczaiłam mega ofertę i mu mówię.... A on zaczął marudzić, czy aby na pewno dooobry, itd. i od słowa do słowa zwymyślałam mu że jest chytrus i mam go gdzieś... okazało się, że mój mężuś kupił mi laptopa już dawno tylko czekał aż ja przyjadę do niego by mi go dać...:sorry::sorry::sorry:, no i wiele wiele wiele innych takich mniejszych i większych niespodziewanek :rofl2: Tomki są THE BEST :-D Ja miałam być Tomkiem jakby się okazało że jestem chłopcem :laugh2::laugh2:
 
Tygrynka oj bardzo często mi robił i robi takie akcje niespodzianki. A to przyjedzie niespodziewanie (jest za granicą) a ja wracam z pracy, otwieram drzwi a tu mój mężulek wyskakuje z pysznym obiadkiem :-), a to przyśle kartkę z wyznaniem miłosnym albo czekoladki (nie mailem tylko tradycyjną pocztą). Ostatnio nawet pokłóciliśmy się bo chciałam kupić nowy komputer bo stary to już taki gruchot i wyczaiłam mega ofertę i mu mówię.... A on zaczął marudzić, czy aby na pewno dooobry, itd. i od słowa do słowa zwymyślałam mu że jest chytrus i mam go gdzieś... okazało się, że mój mężuś kupił mi laptopa już dawno tylko czekał aż ja przyjadę do niego by mi go dać...:sorry::sorry::sorry:, no i wiele wiele wiele innych takich mniejszych i większych niespodziewanek :rofl2: Tomki są THE BEST :-D Ja miałam być Tomkiem jakby się okazało że jestem chłopcem :laugh2::laugh2:

no kurcze jakbym czytała o moim:szok::szok: i się wkurza jak cos znajdę i mówię, żebyśmy kupili, a on juz to kupił i się męczy, żeby się nie wydać z niespodzianką:-D:-D a obiadkowe lub inne tego typu niespodzianki (np. nie powie, że ma wolne albo wcześniej skończy i nagle się zjawia albo jak go budzę to wtedy mówi i mamy calusi ranek dla siebie) to są najlepsiejsze!!:tak:
chciałabym synka nazwać Tomek, ale to już chyba przesada:eek:
ja miałam być Marcinem:-D
 
Hej kochane!

Przejrzałam nasze lutowe forum i nie znalazłam takiego tematu, więc pomyślałam, że założę.

Chciałabym rodzić w szpitalu św. Zofii, bo z wielu opinii jakie słyszałam i czytałam, ten miał najwięcej pozytywów i najmniej negatywów.

Jedno mnie tylko przeraża - jak się do tego szpitala dostać? Zapisy do przychodni są zajęte na cały listopad, i może w grudniu coś będzie.

Czy któraś z Was prowadzi ciążę u lekarza pracującego w tym szpitalu? Czy mogłybyście kogoś polecić? Ewentualnie podrzucić kontakt do doktora?
 
reklama
Do góry