reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

piękna i zadbana w ciąży :)

Czy macie dobre techniki golenia w ciąży?

  • Tak, mam bardzo ciekawy pomysł na to.

    Głosów: 9 50,0%
  • Nie, nie umiem sobie z tym poradzić.

    Głosów: 9 50,0%

  • Wszystkich głosujących
    18
W końcu doszliśmy do porozumienia i synio będzie się nazywał GABRIEL (Gabryś):tak:
A jak będzie dziewczynka to dalej jest problem:-D bo ja chcę Nadię albo Diankę, a mój Piotruś wolałby bardziej przyziemne imię np. Anna...
To jest problem... Nie chcę żeby moja dzidzia miała imię po sąsiadce albo koleżance, wolę żeby to było oryginalne imię:-)

A moze skoro podoba sie Wam Gabriel dla chlopca to niech dla dziewczynki jest Gabriela ;-)
 
reklama
Co prawda kalkulator ciąży obliczył termin na 25 luty, ale wg mnie to chyba będzie trochę później... o jakieś dwa tygodnie...
 
Ze mną jak na dzień dzisiejszy to chyba wszystko oki.... jestem w 9 tygodniu i mdłości nie mam, trochę wrażliwa się stałam na zapachy ale to tak bardzo nie przeszkadza, zachcianki mam ale delikatne, zmiany nastroju również i stałam się teraz strasznie zaborcza i uparta, przed ciążą tak nie było. Co do siusiania to w nocy wstaje dwa razy a w dzień latam co 2 godziny. Po za tym innych dolegliwości nie zauważyłam.
No i piersi... od samego początku ciąży okropnie piersi mnie bolą, urosły trochę, są narzmiałe i takie pełne. Mąż ma zabronione aby je dotykać, sama czasami boję się ich dotknąć np. podczas prysznica.
 
Ostatnia edycja:
a my już niby mieliśmy ustalone ale jednak nowe propozycje wpadły:
dla chłopczyka Konrad lub Sebastian,
a dla dziewczynki na razie trzymamy się Milenki :tak:
 
a ja dalej walcze z tym cholernym przeziębienime, jeszcze tempo mi skoczyla do 37,5. Dobrze że jutro do gin idę to zobaczymy czy wszystko ok.
 
Pysia bedzie dobrze!:] to taka pogoda beznadziejna..u mnie a mieszkam nad morzem pogoda straszna jeden dzień upał i słońce a na drugi pochmurno...3mam kciuki i powodzenia u gin!:-)miłego dnia:):):):)
 
miły dzień by się przydał. Tak mnie głowa boli, i tak mnie ten kaszel wymęczył, że ledwo żyje. Zaczyna mnie tez brzuch boleć :(
 
Pysia dlaczego nie pójdziesz do internisty ? Pamiętaj że choroba nie służy ani Tobie ani Fasolce. Wg mnie powinnaś pójść do lekarza - da Ci leki i od razu poczujesz się lepiej.
 
reklama
Do góry