reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

piękna i zadbana w ciąży :)

Czy macie dobre techniki golenia w ciąży?

  • Tak, mam bardzo ciekawy pomysł na to.

    Głosów: 9 50,0%
  • Nie, nie umiem sobie z tym poradzić.

    Głosów: 9 50,0%

  • Wszystkich głosujących
    18
byłam u internisty, jestem już 10 dni na l4. Moge brac apap i bioparox. to jakies zjadliwe choroóbsko jest, Mojego chrzesniaka trzymalo 2 tygodnie mimoze mial antybiotyki, witaminy i iine.
 
reklama
byłam u internisty, jestem już 10 dni na l4. Moge brac apap i bioparox. to jakies zjadliwe choroóbsko jest, Mojego chrzesniaka trzymalo 2 tygodnie mimoze mial antybiotyki, witaminy i iine.

wspolczuje! trzymaj sie cieplo!

Ja znowu mam uporczywe mdlosci takie same jak wtedy kiedy ronilam :( nie mam sily, jest mi duszno, nie mam ochoty na zadne przytulasy pocieszen od mojego mezczyzny, bo wtedy jescze bardziej zygac mi sie chce tym bardziej ze jest czysciutki i sterylny i pachnacy co mnie mdli jescze bardziej. jest mi gluio ciegle mu mowic zeby nie dotykal mnie itd bo widze ze az mu przykro...Strasznie mnie to meczy, juz nic mi nie pomaga ;( nie wytrzymam juz nawet do konca trymestru i na dodatek rycze jak bobr bo strasznie sie czuje fizycznie. :(
 
kataszaone tez wspólczuje, dasz radę:). A chłpowi tłumacz, ze bardzo chcesz ale nei możesz i nie dajsze rady. I wiesz ze mu przykro. Powinien zrozumiec.
 
Ja dzisiaj sie budziłam od 5 rano co pół godziny ... Plecy okrutnie mnie bolą i jestem zupełnie bez sił ... czuję sie jakby mnie coś zżarło , wysrało i jeszcze raz zżarlo ... i do tego jest tak gorąco , aż boję się pomysleć co będzie o 12 ....;(
 
wspolczuje! trzymaj sie cieplo!

Ja znowu mam uporczywe mdlosci takie same jak wtedy kiedy ronilam :( nie mam sily, jest mi duszno, nie mam ochoty na zadne przytulasy pocieszen od mojego mezczyzny, bo wtedy jescze bardziej zygac mi sie chce tym bardziej ze jest czysciutki i sterylny i pachnacy co mnie mdli jescze bardziej. jest mi gluio ciegle mu mowic zeby nie dotykal mnie itd bo widze ze az mu przykro...Strasznie mnie to meczy, juz nic mi nie pomaga ;( nie wytrzymam juz nawet do konca trymestru i na dodatek rycze jak bobr bo strasznie sie czuje fizycznie. :(

Och biedactwo!!! Wiem co czujesz... naszym kochanym mężczyznom cięzko jest do tego wszystkiego pojąc że z "demonów seksu" przeistaczamy się w niechętne i niedotykalskie :(

Ja dzisiaj sie budziłam od 5 rano co pół godziny ... Plecy okrutnie mnie bolą i jestem zupełnie bez sił ... czuję sie jakby mnie coś zżarło , wysrało i jeszcze raz zżarlo ... i do tego jest tak gorąco , aż boję się pomysleć co będzie o 12 ....;(

Ja tez miałam kiepską nocę - już którąś z kolei budzę się w nocy i nie moge usnąć 2-3 h....
 
reklama
kataszaone trzymaj się mocno a z tą kompielą to dobry pomysł mi zawsze takie coś pomaga, może tobie też...

już 5 noc z rzędu nie moge spać budzę się tak koło 1-2 i do 4-5 nie śpię, koszmar, jak rano mam wstac do pracy to nie wiem jak się nazywam taka jestem padnięta, a do tego conajmniej z 4 razy w nocy do łazienki na siusiu... ja chcę spać!!!!
 
Do góry