reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

piękna i zadbana w ciąży :)

Czy macie dobre techniki golenia w ciąży?

  • Tak, mam bardzo ciekawy pomysł na to.

    Głosów: 9 50,0%
  • Nie, nie umiem sobie z tym poradzić.

    Głosów: 9 50,0%

  • Wszystkich głosujących
    18
reklama
Mamuśki ja włosów nie farbuje (mam naturalne blond jasne) ale mam inny problem..strasznie mi teraz wypadają..fakt są długie (za pas) ale nigdy nie miałam problemów z nimi a teraz normalnie cała szczotka włosów..Wy też tak macie?:confused:
 
Oleńka znalazłam taką informację :

Włosy mogą wypadać
— Niektóre przyszłe mamy cierpią na niedokrwistość, która może być przyczyną wypadania włosów i łamliwości paznokci, dlatego też w przypadku niedoborów żelaza zaleca się suplementację preparatami witaminowo-minerałowymi przeznaczonymi dla kobiet w ciąży — mówi dermatolog. Trzeba wiedzieć, że zwiększona utrata włosów podczas ciąży jest chwilowa i włosy odrosną po porodzie, gdy unormuje się poziom hormonów. — Kobiety które się zdrowo odżywiają, jedzą owoce i warzywa, łykają witaminy, zazwyczaj nie mają z tym problemów — mówi lekarka. Jeśli jednak fryzura bardzo się przerzedza, warto ją skrócić, żeby dodatkowo nie wyrywać włosów przy czesaniu. Spore problemy z wypadaniem włosów zazwyczaj pojawiają się dopiero po porodzie i w czasie karmienia piersią. Włosy stają się słabe, łamliwe, suche i matowe. — Siły nabierają dopiero po kilku miesiącach od porodu, czasem nawet potrzeba roku, by ich stan się poprawił — mówi lekarka. Warto w tym czasie dbać o nie szczególnie, stosując raz w tygodniu maski odżywcze, regularnie chodzić do fryzjera i poddawać się kuracjom witaminowo-odżywczym. Lekarz może przepisać lub zalecić tabletki na ich regenerację.
 
Ja z wlosami na razie nie mam problemu i mam tak mocne paznokcie ,ze naparwde dawno takich nie mialam, nie lamia mi sie w ogole :-)
 
W końcu doszliśmy do porozumienia i synio będzie się nazywał GABRIEL (Gabryś):tak:
A jak będzie dziewczynka to dalej jest problem:-D bo ja chcę Nadię albo Diankę, a mój Piotruś wolałby bardziej przyziemne imię np. Anna...
To jest problem... Nie chcę żeby moja dzidzia miała imię po sąsiadce albo koleżance, wolę żeby to było oryginalne imię:-)
 
Już się cieszyłam że łagodnie się ze mną natura obejdzie...
Zaczęły się okropne mdłości :-( senność :-( i zmiany nastrojów :-(
A na ramionach obrzydliwe ropne krostki :wściekła/y:
 
reklama
Do góry