reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

piękna i zadbana w ciąży :)

Czy macie dobre techniki golenia w ciąży?

  • Tak, mam bardzo ciekawy pomysł na to.

    Głosów: 9 50,0%
  • Nie, nie umiem sobie z tym poradzić.

    Głosów: 9 50,0%

  • Wszystkich głosujących
    18
reklama
Kataszaone- doskonale Cię rozumiem, chociaz teraz czuję sie dobrze to w pierwszej ciązy wymiotowalam bardzo i mialam 4 miesiace z zycia wyjęte.
Trzymaj sie i nie mysl o tym ze Twojemu męzowi moze byc przykro....mysle ze to rozumie. Nikt kto sie źle czuje nie ma ochoty na przytulanie itp.
Zycze zeby te przykre dolegliwosci szybko minęly.

U mnie dzis tez dusznosci..no ale za oknem upał wiec to chyba zrozumiale....
Buziaki dla Was dziewczyny i milego dnia
 
Ja mam szczęście w nieszczęściu... Wymiotuję przwie non stop :-( ale Piotruś to rozumie i stara się nie wchodzić mi w drogę... Wspiera mnie.
W nocy się często budzę i sikam. Nie spodziewałam się że ciąża aż tak mi dokuczy...
Ale na szczęście z dzidzią wszystko O.K.
Bałam się że to będzie ciąża urojona, bo bardzo chciałam mieć dziecko, a przez kilkanaście miesięcy się nie udawało.



STAŁO SIĘ!!! :-):-):-)
 
Dziewczyny pomyślałam, że taki wątek przyda się i będzie pomocny, bo każda wpisze kiedy ma kolejną wizytę i o której:-) każda będzie mogła zajrzeć i nie zapomni, by trzymać kciuki:-)

My mamy wizytę 24 lipca o 13:45:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry