reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

piękna i zadbana w ciąży :)

Czy macie dobre techniki golenia w ciąży?

  • Tak, mam bardzo ciekawy pomysł na to.

    Głosów: 9 50,0%
  • Nie, nie umiem sobie z tym poradzić.

    Głosów: 9 50,0%

  • Wszystkich głosujących
    18
mam w domu farbę Loreal, taka bez amoniaku. Kupiłam jeszcze zanim się dowiedziałam ze jestem w ciąży i czeka i sobie leży. Sama sobie nie pofarbuje włosów bo już za długie.
Moze namówie mojego Jarka zeby mi pofarbował. Jak to jeszcze nie wiem bo on dalej kreci nosem ze zaszkodzę dziecku albo sobie.
 
reklama
Ja używam
"L'oreal Casting Creme Gloss "
tez mam już dosyć dlugie (do łopatek) i daje rade :)
Nie zauważyłam ani by zaszkodziły mnie , ani żadnych oznak by cos było nie tak z fasolką.
 
dziewczyny, nie zaszkodzicie :)) a nie ma nic fajniejszego (no, dobra, jest, podglądanie fasolek na usg ;)) niż dobre samopoczucie, bo dobrze sie czujemy z tym, jak wyglądamy :))
 
Ja na razie wstrzymuję się z farbowaniem włosów i tak mam czarne, a tylko zwykle nakładałam dla lepszego połysku :) Anisen gdzieś Ty tego fryzjera dorwała ? :) U mnie za ścięcie włosów, a mam za łopatki płacę około 30-50 zł, zależy co sobie wymyślę :) i to w dobrym salonie ! a jeśli chodzi o farbowanie to Garnier lub Loreal własnymi rączkami :-p
 
Kiedys slyszalm od polozen ze jesli tetno dziecka jest wzsze od 14o n aminute to bedzei dziewczynka a jesli mniejsze to chlopiec.
Teraz znalazlam w internecie na ten temat notke
Doświadczone położne twierdzą, że częstotliwość tętna powyżej 140 uderzeń na minutę wskazuje, że urodzi się dziewczynka, natomiast poniżej 140, że prawdopodobnie będzie chłopiec. „Teoria” ta bazuje na fakcie, że dziewczynki mają wyższy metabolizm niż chłopcy. Niestety brak jest statystycznych dowodów potwierdzających powyższe twierdzenie, i faktycznie nie ma dowodów na związek częstotliwości pulsu z płcią.

Pytałam o to dzisiaj. Niestety powiedział że to nie prawda... Na samym początku (6tc) jak na USG można zobaczyć i zmierzyć puls Fasolki może być od 80 w górę i to jest prawidłowy. Podobno od 8 tc puls jest już wyrównany i u Fasolek oscyluje między 160-180. I nie ma znaczenia płeć...
Liczyłam trochę że to prawda - moja Kruszynka ma puls 175....
 
Gracjan Roztocki powinien być odstrzelony , lub zakwalifikowany do innego gatunku niż ludzie . Np. do małp . Chyba ze stwierdzono u niego infantylizm wtórny .Czlowiek porażka -__-


haha zadzam się :D

hehe;) Ilonko dlatego ja sie zdecydowałam na Dorianka jednak to imię Nam(jako rodzicom) najbardziej sie przypodobało dla Synka:) tylko jeszcze nie wiemy jak to będzie z córeczką , bo mało jest imion które chcielibyśmy dac..jedno jakie mi sie podoba to Jessica:)..ale mam po cichu nadzieję,że i tak będzie Dorianek:)hihi:) a moja siostra bliźniaczka ma Dawidka! mały rozkoszny szatanek:-) hehehe. pozdrawiam:);-)

Dorianek fajne :) Będziemy trzymać kciuki żeby był upragniony Syneczek :-)
 
reklama
Do góry