reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

piękna i zadbana w ciąży :)

Czy macie dobre techniki golenia w ciąży?

  • Tak, mam bardzo ciekawy pomysł na to.

    Głosów: 9 50,0%
  • Nie, nie umiem sobie z tym poradzić.

    Głosów: 9 50,0%

  • Wszystkich głosujących
    18
U nas płaci się ok. 200 zł za rodzinny, gdzieś w listopadzie będziemy musieli się wybrać po zgodę do ordynatora, u nas tak jest, ordynator musi sprawdzić, czy ojciec nie jest psychiczny, i czy nie będzie jeszcze bardziej denerwował rodzącej. No i trzeba będzie się dowiedzieć jak wygląda sala itp. ale to jeszcze mamy czas.
 
reklama
kochane moje, moj dzieciaczek od trzech dni skacze non stop i kopie! czasami to az mi przeszkadza, bo nie moge sie skupic na czytaniu! skika, kopie, a jak tata kladzie reke na brzuch ( tylko kladzie, nie masuje wiec jestesmy ostrozni) to uspokaja sie dopiero wtedy :):):)
To się doczekałaś:-D Teraz maleństwo mamie spokoju nie da:-D
 
A ja nie wiem czy chłopaczek czy dziewczynka na 100% maleństwo się skuliło i pępowine było widać ale gin. powiedziała że chyba dziewczynka poczekam tydzień i spróbojemy jeszcze raz iść na USG:-) Ale wazne że mam zdrowiutką Kruszynkę!!!:-D
 
Patrycja trzeba dzidzię poprosić zeby sie nie wstydziła ;-)
Gratuluje zdrowej dziecinki. Lekarze zazwyczaj nie mówią nic gdy są niepewni, wiec może dziewczynka :-)
My na środowym USG nawet nie myślimy ze mogłoby sie zmienić. Teraz z kolei mój małżonek nie wyobraża sobie chłopca. Ehh Mężczyźni przez duże M
 
Starałam się przygotować listę uniwersalną - dla mam karmiących piersią dla tych karmiących butelką, dla tych co będą rodzić naturalnie i przez CC.

Ale czekam na uwagi bo na pewno coś jeszcze się przyda! :)
 
Patrycja trzeba dzidzię poprosić zeby sie nie wstydziła ;-)
Gratuluje zdrowej dziecinki. Lekarze zazwyczaj nie mówią nic gdy są niepewni, wiec może dziewczynka :-)
My na środowym USG nawet nie myślimy ze mogłoby sie zmienić. Teraz z kolei mój małżonek nie wyobraża sobie chłopca. Ehh Mężczyźni przez duże M
Któż im dogodzi tym naszym facetom:-D no to będę ładnie prosić bo chciałabym wiedzieć:-)
 
reklama
A ja mam w poniedziałek na 17, umrę do tego czasu, tym bardziej że coś mnie dziś w nocy w brzuszku kłuło i nie mogłam spać...musze jakoś wytrzymać do poniedziałku to sie dowiem czy wszytsko ok.
 
Do góry