reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

piękna i zadbana w ciąży :)

Czy macie dobre techniki golenia w ciąży?

  • Tak, mam bardzo ciekawy pomysł na to.

    Głosów: 9 50,0%
  • Nie, nie umiem sobie z tym poradzić.

    Głosów: 9 50,0%

  • Wszystkich głosujących
    18
reklama
a słuchajcie mamuśki, a co z paznokietkami? czy kupować zaokrąglone nożyczki czy takie obcinaczki dla niemowląt? a termometr? bo ja mam w domu rtęciowy, bo co kupiłam elektroniczny to do tyłka, chyba, że możecie coś polecić?? a te szczoteczki do włosów i grzebyki? trzeba to mieć w domu od początku?
 
gdzieś w wątku o zakupach jest link na allegro do termoteru w smoczku :)
Miekką szczotkę do wlsokow możesz miec ,bo dzidzorka będziesz kąpać.
 
Witam !!!
Jestem obecnie w 34 tygodniu takze tuz tuz. A jezeli chodzi o termometr to kupilismy elektroniczny taki do ucha. Powiem , ze jest bardzo dobry ( jak narazie sprawdzalam na mezu bo jest przeziebiony ) polecam. Na paznokcie kupilam zaokraglone nozyczki i obcinaczki ,szczoteczke i grzebyk rowniez takze bede miala od pozcatku .
 
Teraz jak juz sie naumialam wstawiac kilka cytatow to sobie zaszaleje haha a co bede sobie zalowac:p
Ja nie znam plci rowniej i ruchow nie czuje...no chyba ze czuje ale nie zdaje sobie sprawy...ja tam cierpliwie czekam....no i sie doczekam CHYBA nie????LOL


A mi sie snilo juz pare radzy ze rodze...ale ten porod to rachu ciachui po strachu i widze ta mala kruszynke i wiem ze to dzeiwczynka...sliczna czarne oczka i strasznie duzo ciemnych wloskow...wykapany tata...ale gadam do niej a ona mi odpowiada ale nie rusza ustami tylko tak telepatycznie ze w glowie ja slysze...no i ona sie usmiecha i daje mi znac ze glodna jest a ja dalej do niej gadamjakis dziwny ten sen co????



No to gratki kochana doczekalas sie a ja wciaz czekam:))))))))))))))))))))))))
Może dziwny ale fajny:-D A może proroczy?:-)
 
Może dziwny ale fajny:-D A może proroczy?:-)



w sumie to mi jest wszystko jedno co ja mam...juz sie tak czy tak lutego nie moge doczekac...o rany a jeszcze jakis czas temu jakby ktos mi powiedzial ze fajnie jest byc w ciazy to bym wysmiala...a teraz tylko lep mi sie kreci jak mala dzidzie widze....jak widac tylko krowa zdania nie zmienia
 
reklama
Do góry