reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

piękna i zadbana w ciąży :)

Czy macie dobre techniki golenia w ciąży?

  • Tak, mam bardzo ciekawy pomysł na to.

    Głosów: 9 50,0%
  • Nie, nie umiem sobie z tym poradzić.

    Głosów: 9 50,0%

  • Wszystkich głosujących
    18
reklama
Siuniab- mowisz o osobnej sali....hmmm... to w Polsce dalej tak jest ze lerzysz jeszcze z kims na sali? I przy tej drugiej osobie sie rodzi??? ja bym tak nie mogla chyba. Niewiem. Tutaj kazdy lezy pojedynczo na sali w czasie porodu no i puzniej ma sie swoja sale po porodzie.
 
Siuniab- mowisz o osobnej sali....hmmm... to w Polsce dalej tak jest ze lerzysz jeszcze z kims na sali? I przy tej drugiej osobie sie rodzi??? ja bym tak nie mogla chyba. Niewiem. Tutaj kazdy lezy pojedynczo na sali w czasie porodu no i puzniej ma sie swoja sale po porodzie.


Duśku, no właśnie nie wiem jak to jest. Będę musiała małża zaciągnąć do szpitala i podpytać jak to jest w tym naszym Gnieźnieńskim szpitalu. Ewentualnie podpytam moją ginkę na wizycie 28 września
 
Wszystkim nam pomału stuka połowa ciąży....
Kiedy Wy wybieracie się na "wycieczkę" do szpitala, aby się wszystkiego dowiedzieć?

U nas są blisko szpitale w Bielsku, Oświęcimiu, Pszczynie, ale ja zdyskwalifikowałam każdy z nich , i chcę rodzić w Chrzanowie. Droga dłuższa, bo ok 40 minut drogi, dlatego też chcemy obadać trasę no i sam szpital czy jest tego warty!

Kiedy wy decydujecie się na szpital? To już czas czy jeszcze warto poczekać?
 
No właśnie najlepsze jest to że z monopolowego i dorabiasz go z przegotowaną wodą tak żeby miał 70%. Też byłam pewna że to w aptece można kupić, ale tam są tylko nasączone gaziki (za słabo nasączone żeby pępek dokładnie przemyć)
 
Moja następna wizyta już we wtorek (22.09) :-)
Spróbuję uzyskać l4, bo mne kierowniczka juz wysyła.Tylko niewem czy mi się uda, bo mój lekaż nie jest skory do dawania zwolnień. Muszę coś wymyslić, tylko co...:szok:
 
reklama
No właśnie najlepsze jest to że z monopolowego i dorabiasz go z przegotowaną wodą tak żeby miał 70%. Też byłam pewna że to w aptece można kupić, ale tam są tylko nasączone gaziki (za słabo nasączone żeby pępek dokładnie przemyć)

No to dobrze wiedzieć... wiesz, ja jestem zielona dlatego zadaje takie proste pytania... Ale niektóre z Was miały już bobaski i jesteście bardziej doświadczone...
Dzięki Aniu! Twoje rady są naprawde cenne!
 
Do góry