reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

piękna i zadbana w ciąży :)

Czy macie dobre techniki golenia w ciąży?

  • Tak, mam bardzo ciekawy pomysł na to.

    Głosów: 9 50,0%
  • Nie, nie umiem sobie z tym poradzić.

    Głosów: 9 50,0%

  • Wszystkich głosujących
    18
reklama
małe off co do sportów- ja byłam kiedyś w grupie tanecznej w Olsztynie w tej szkole skad Pawlowiczka :) Kataszonku powiedz mi (bo mam w łapce ulotkę o jodze dla ciężarnych) jak mam sprawdzić czy instruktor jest ok?po prostu spytać czy kobietka była w ciąży lub ile takich zajęć prowadziła? a jak zaczyna mi się 20 tydzień i nigdy nie byłam na jodze, to nie zrobię sobie krzywdy??i jakoś muszę się przygotować??jejku pomóż!!!!

wracam do tematu:
ja wczoraj w nocy (ok. 1 a miś na 4 do pracy, ups:baffled:ale nie był zły:-D) obudziłam męża, bo miałam wewnętrzną ochotę ale od 3 tygodni nic, bo fizycznie nie działałam!!i taka burza hormonów na ten temat, że się zaczynałam a kończyło się niczym albo nawet moim płaczem!!:-(ale wczoraj jakoś opanowaliśmy temat i nawet było milusio (bo myślałam, że będzie tak sobie:-p), tylko potem pół nocy brzuszek mnie bolał:-(ale to chyba dlatego że leżałam tak na boczku, ale już trochę na brzuszku i małemu się nie spodobało... :szok: ale i tak szczęśliwa jestem:zawstydzona/y:
 
... u mnie za to wszyscy się dziwią że rozpoczął się 5 miesiąc i że nic nie widać, że szok i w ogóle, jak do cholery nie widać a jak ubiorę obcisłą to bardzo się w oczy rzuca a mnie wszyscy dobijają że taki mały..

U mnie jest tak samo - wszyscy dziwią się że jeszcze nic nie widać a to już 5 miesiąc- i jak to możliwe????? Dobijające to jest. :/ Chyba to nie moja wina że brzuszek jak narazie malutki.

A ruchy już czuję, coprawda nieregularne ale czuję i jestem pewna że to mój dzidziuś :)))
 
u mnie tez tak samo. Najlepszy jest mąz, kótry powinien się cieszyc, że nie tyje. się dopytuje gdzie ja mam ten brzuch ;D
 
Ostatnia edycja:
Mi lekarka i lekarz, który robi bardzo "porzadne" i długie usg mówili, ze przed 18 to jest strzelanie w ciemno, bo dziewczynki i chłopcy wyglądają tak samo. Po 20 tygodniu już powinno być na 100%

Zgadzam sie z Toba Kochana...
tez tak slyszalam ze przed 20 tyg dosc czesto zdarzają sie pomylki...do tego stopnia ze 100% chlopcu nagle w 20 tyg odpada siurek a dziewczynce rosnie:)))))
Dlatego wiarygodne jest badanie po 20 tyg...choc oczywiscie bywa i tak ze w 13/14/15 tyg lekarz trafnie oceni plec...
 
dziewczyny nic sie nie stresujcie...ja dopiero w tamtym tygodniu zaczelam maluszka odczuwac..:tak::tak::tak: i sie okazalo, ze moje lozysko jest przyklejone do przedniej sciany macicy i dlatego zadnego smyrania czy motylkow nie bylo czuc tylko teraz dopiero te kopniaczki!!!
 
laski, jesteście the best 1.gif normalnie kocham Was :-D Tak mi dodajecie otuchy. A jak czytam co naskrobałyście to tak mi się morda śmieje, że aż mnie szczena boli :-D:-D:-D Czasem jak się chichram przy lapku to mój małż pyta " co się tak szczerzysz" :-D a ja mu na to... "i tak nie zrozumiesz, bo nie jesteś w temacie.." 36_33_9[1].gif
 

Załączniki

  • 22.gif
    22.gif
    5,4 KB · Wyświetleń: 48
reklama
moja bestyjka nie dawała o sobie znać długo, a teraz codziennie i rano mnie budzi i wieczorem, i czasem po jedzeniu. dzis miała czkawke - to takie dziwne uczucie jakby mi wystukiwala wiadomosc od środka

Suiniab jak Twoje maleństwo zacznie brykać to na pewno od razu jak szalone ;) zbiera siły
 
Do góry