reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

piękna i zadbana w ciąży :)

Czy macie dobre techniki golenia w ciąży?

  • Tak, mam bardzo ciekawy pomysł na to.

    Głosów: 9 50,0%
  • Nie, nie umiem sobie z tym poradzić.

    Głosów: 9 50,0%

  • Wszystkich głosujących
    18
reklama
hmmm rano rzeczywiscie fajnie, a mój mis preferuje wieczór:-D ale np. kiedys super się mna zajął o 5 nad ranem w dniu mojej obrony pracy mgr:-D zeby mnie odstresowac suuuuper miło się czasem takie rzeczy wspomina:tak:
 
literatura podaje ze nawet w 12 tygodniu, ale trudnym jest to rozpoznania jaka to plac, bo narzady rozrodcze to widac, ale moga byc podobne, wiec lepiej nie nastawiac sie. Dziewczyn roznie sie dowiadywaly - ja tez jestem w 20 i mam nadzieje ze juz sie dowiem. Ale przed 20 juz sporo dziewczyn sie dowiedzialo. Mi za to lekarz powiedzial ze po 20 bedzie patrzyl w kroczek, bo chce wiedziec na 100%.
 
Mi lekarka i lekarz, który robi bardzo "porzadne" i długie usg mówili, ze przed 18 to jest strzelanie w ciemno, bo dziewczynki i chłopcy wyglądają tak samo. Po 20 tygodniu już powinno być na 100%
 
A ja jakoś tak od czasu kiedy jestem w ciąży to mam rzadziej ochotę na seks, i jakoś ubzdurałam sobie, że dziecko przez to ma za ciasno I że jest mu niewygodnie...






 
Dziewczyny chyba dostaję na łeb...

Dziś całą noc śniło mi się, że czuję dzidzię... ale to był tylko sen Zobacz załącznik 165386 A wczoraj sąsiadka pytała, w którym jestem tygodniu, no to jej powiedziałam, że w 18, ona na to "to pewnie już czuje pani dzidzię..." A ja na to... "nie czuję..." a ona... "naprawdę? to dziwne..". tak mi się przykro zrobiło, że nie chciałam ciągnąć tego tematu. Myślałam, że się poryczę... czy tylko ja taka jestem przewrażliwiona na tym punkcie..?
 
A ja jakoś tak od czasu kiedy jestem w ciąży to mam rzadziej ochotę na seks.....

eeee no co ty wrecz przeciwnie ono czuje fajne kołysanie :-) o niego nie musisz sie martwic, a sama mozesz miec teraz fantastyczne przezycia, bo jestesmy teraz tam bardziej wrażliwe:-D ale oczywiscie nic na siłę
wlasnie czytalam o tym! ze maluch lubi jak rodzice sie kochaja! bo go to kolysze a pozatym, pamietaj ze mama wtedy wydziela endorfiny, czyli dzidzia tez jest szczesliwa!
 
reklama
Dziewczyny chyba dostaję na łeb...

Dziś całą noc śniło mi się, że czuję dzidzię... ale to był tylko sen Zobacz załącznik 165386 A wczoraj sąsiadka pytała, w którym jestem tygodniu, no to jej powiedziałam, że w 18, ona na to "to pewnie już czuje pani dzidzię..." A ja na to... "nie czuję..." a ona... "naprawdę? to dziwne..". tak mi się przykro zrobiło, że nie chciałam ciągnąć tego tematu. Myślałam, że się poryczę... czy tylko ja taka jestem przewrażliwiona na tym punkcie..?
moze juz bardzo tesknisz... ja tez tak mialam... i wszytkim zazdroscilam kto juz czul... a niedlugo potem czyli w 19 tyg poczulam ruchy :)
 
Do góry