reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

piękna i zadbana w ciąży :)

Czy macie dobre techniki golenia w ciąży?

  • Tak, mam bardzo ciekawy pomysł na to.

    Głosów: 9 50,0%
  • Nie, nie umiem sobie z tym poradzić.

    Głosów: 9 50,0%

  • Wszystkich głosujących
    18
reklama
POGROM , mnie tez dopadly pryszcze! zawsze wyskakiwało mi kilka krostek przed okresem , ale teraz to już przesada , mam więcej pryszczy niż w okresie dojrzewania !
 
To tak jak ja :zawstydzona/y: I w dodatku już mam kilka na dekolcie i szyi ! :szok: Nigdy w życiu jeszcze tu nie miałam. Jakaś masakra ....:wściekła/y:
 
To okropne ... Ja byłabym chyba załamana do granic ... Trzymam kciuki za kolejne próby !!! Nie poddawaj sie Anulin ! Na tym podforum chcemy cie widziec cały czas ! Czekamy teraz na dobre nowiny za pare miesięcy !!!
 
Ostatnia edycja:
To ja całe szczeście bez pryszczy... ale te nudności - non stop.... co gorsza bez wymiotów - może one by mi trochę ulżyły... to jest jakaś tragedia strasznie mnie osłabiają...

Muszę też chyba przyinwestowac w biustonosze... jestem (nie)szczęśliwą posiadaczką biustu 80 G/H więc po bieliznę udam się chyba do składnicy harcerskiej :(
 
Mnie wyskoczyły między brwiami !!! okropieństwo ...
A co do piersi i staników też mam problem ...ale innej natury , mam okropnie nie rowne piersi jedną miseczke powinnma nosic duże B a drugą małe D . Na logike biorąc powinnam kupować C , ale wtedy jeden cyc mi sie nie miesci a drugi ma luzy i miseczka nie ładnie odstaje :zawstydzona/y::wściekła/y:Dla mnie tragedia , a mój lubi mówi ze je takie lubi bo moze sobie urozmaicać , raz maly raz duży , a nie ciagle to samo :confused:
 
Ostatnia edycja:
reklama
A ja myślałam że jestem jakimś dziwem natury !! Ja mam tak samo. Prawą pierś mam miseczkę C a lewa "puchnie" w oczach - Miseczka D jest lekko za mała...
 
Do góry