reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

piękna i zadbana w ciąży :)

Czy macie dobre techniki golenia w ciąży?

  • Tak, mam bardzo ciekawy pomysł na to.

    Głosów: 9 50,0%
  • Nie, nie umiem sobie z tym poradzić.

    Głosów: 9 50,0%

  • Wszystkich głosujących
    18
u mnie tez jak narazie w miare dobrze,. mdlosci minely, zostalo zmeczenie i bolace cycuchy:)

poza tym usmiecham sie ciagløe i zarazam pozytywna energie. AAA, ale cera sie pogorszyla, jakies krostki dostalam z czego nei jestem zbytnio zadowolona .(
 
reklama
Ja mam potworne całodniowe nudności - mój Kocur na tym cierpi bo omijam kuchnie szerokim łukiem...

O cyckach nie wspomne - ściąganie i zakładanie stanika jest traumą...

W ogóle mam strasznie wrażliwą skórę... ubieranie się jest szalenie nie przyjemne...
 
A ja nie mam zadnych przeczuc co do plci, kompletna pustka :confused: I w sumie jedno mi co bedzie, bo jak bedzie druga dziewczynka to super bo beda dwie ksiezniczki :tak::-) a jak bedzie chlopak to tez fajnie bo bedzie parka :tak::-)

A rodzinka jest podzielona, jedni chcieliby aby to byl chlopczyk a drudzy zeby dziewczynka ;-)
 
Ja mam cale mnostwo pryszczy, fuuj :angry::wściekła/y: w pierwszej ciazy mialam tak samo :baffled:
Do tego ten cholernie mocny bol piersi non stop :-(
No i moge dostac tytul spiocha roku, bo jestem wiecznie zmeczona i spiaca:-(
 
ja bym spała 24 na dobę, mam na coś ochotę do jedzenia, zrobię i mi przechodzi ochota albo zjem 3 łyżeczki i mam dosyć. Kupiłam sobie bezszwowe bawełniane staniki, wydałam na 2 masę pieniędzy, ale przyznam ze się opłaciło bo niesamowicie wygodne. W dodatku maja szerokie ramiączka wiec lepiej trzymają.
od początku tylko 2 razy miałam spotkanie z wielka muszlą. niestety raz w pracy i raz w mieszkaniu jak przyszły współlokatorki. Ech i z tajemnicy były nici. teraz tylko rano jak czegos nie zjem odrobine to mnie męczą mdłosci i kręci mi sie w głowie. Mój sie smieje ze przedtem sniadanie to była kawa bez cukru i do obiadu nic a teraz kawa szerokim łukiem a ja wcinam serek biały z pomidorkiem.
A propos kawy - mozna pic tą bezkofeinową? Ja teraz tylko inke rano do sniadania z mlekiem.
 
ojj Kobietki, ale my jesteśmy biedne :) Ja w pracy przeżywałam horror ! Każdy zapach powalał mnie z nóg i biegłam do ubikacji... (pracuję w szpitalu). Teraz w domu jest w miare ok, wyluzowałam sobie, często przespałabym cały dzień najchętniej, wychodzą mi na czole i dekolcie "przyjaciele", a zawsze miałam lux cere ! Nie wspomne już o humorach, które bierze na klatę dzielnie Mój Ukochany :D i to sikanie w nocy jest dobijające... ale jak to mówią "coś za coś" :-)
 
niestety po kilku tygodniach radości moja fasolka odeszła ... już nie będę lutową mamą.... lekarz mówi, że trzeba zaczekać 2-3 miesiące z następną ciążą... mam nadzieję, że nikogo z Was juz to nie spotka...trzymam kciuki... będę Was odwiedzała...
 
Tak strasznie mi przykro... Przytulam Cię mocno i pamiętaj żeby się nie poddawać. Ja coś o tym wiem. Moje cztery Aniołki teraz doglądają małej Fasolki.
 
reklama
Do góry