reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Perfekcyjna Pani Domu;)

Nie wiem gdzie to napisać to napisze tutaj.
Niedawno Agulka podawała linki gdzie można podpatrzeć jak pomalować mieszkanie zeby powiększyć itd. Na stronie Śnieżki można poprosić o poradę. Opisałam jaki mamy pokój, jakie meble, podlogę i oto co babeczka mi odpisała :
"Witam serdecznie,

jesli pokoj jest stosunkowo dobrze nasłoneczniony to ja proponowałabym
połączyć 2 kolory z Barw Natury a mianowicie Wiatr Południa oraz
Jaśminowa Aleja.
Może Pani pomalować np 3 ściany Jaśminową Aleją a jedna widokową, może
przy której stoi kanapa, Wiatrem Południa. I na tej właśnie ścianie
można namalować jakiś wzór. Musiałaby Pani zakupić taki szablon np
drzewa (jest wiele dostepnych) i namalowac go na tej scianie kolorem
Jaśminowa Aleja.
Myślę że wyglądałoby piękne, i nadałoby elegancji kawalerce.
Zamiast koloru Wiatr Południa można również zastosować Kwiaty Orientu.
To już w zależności kto co lubi.

Pozdrawiam i życzę przyjemnego malowania.

--
Magdalena Dzik
Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA
Dział Marketingu"

Muszę zostawić sobie maila do wiosny:-)
 
reklama
ale ta maszynka co Justyna chce jest droższa dlatego bo ma pełno bajerów coś w stylu robot kuchenny i dlatego jest droższa a te za 150-200 mają chyba tylko funkcję do mielenia mięsa i dodatkowo chyba jeszcze do placków i nic pozatym:no:
 
ale ta maszynka co Justyna chce jest droższa dlatego bo ma pełno bajerów coś w stylu robot kuchenny i dlatego jest droższa a te za 150-200 mają chyba tylko funkcję do mielenia mięsa i dodatkowo chyba jeszcze do placków i nic po za tym:no:
 
Dziewczyny potrzebuję sprawdzonego, ale DOSKONAŁEGO środka do czyszczenia......... kuchenki, gazówki, piekarnika......itp......... muszę za jakiś czas doprowadzić do "błysku" stary sprzęt kuchenny i sprzedać
 
reklama
Dziewczyny potrzebuję sprawdzonego, ale DOSKONAŁEGO środka do czyszczenia......... kuchenki, gazówki, piekarnika......itp......... muszę za jakiś czas doprowadzić do "błysku" stary sprzęt kuchenny i sprzedać
a z czego masz plyte? taka emaliowana(?),czy z tych chromowanych/srebrnych? Jak kupowalam swoj piec to kupilam takie mleczko do czyszczenia tych srebrnych rzeczy i jest swietne, nie rysuje, usowa wszelkie brudy, na koniec tylko wytrzec do sucha szmatka i juz
 
Do góry