reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Perfekcyjna Pani Domu;)

A ja mam biedronkę na drugim końcu miasta i nie chce mi się tam iść z buta:zawstydzona/y: a jak mam jechać samochodem to wolę do galeri tam jest carfur i rossman no i cała masa sklepików z szmatkami i butami więc wszystko w jednym miejscu:tak: ale muszę wreszcie się zmobilizować i wybrać do tej biedrony skoro tyle jej produktów zachwalacie;-)
 
reklama
Ja też do biedronki tylko samochodem mogę podjechać, dlatego zapamiętuje i jak się uzbiera (lub będe w pobliżu) to zakupię.
 
A ja mam biedronkę na drugim końcu miasta i nie chce mi się tam iść z buta:zawstydzona/y: a jak mam jechać samochodem to wolę do galeri tam jest carfur i rossman no i cała masa sklepików z szmatkami i butami więc wszystko w jednym miejscu:tak: ale muszę wreszcie się zmobilizować i wybrać do tej biedrony skoro tyle jej produktów zachwalacie;-)

Niby konin to zadupie, ale w sumie tych biedronek mamy kupe. Chociaz wiadomo, jak sie idzie tam na zakupy to zwykle jakies wlasnie wieksze sie robi i tak trzeba jechac i tak (Na szczescie mam prawko i samochod od lutego jezdze wszedzie).

Ale, ale..co do rossmanna. Ja szukajac kiedys na stronie wizaz.pl, w dziale 'kosmetyk wszech czasów'.. znalazlam kilka swietnych kosmetyków :p zmywacz do paznikci migdałowy, krem do stóp z łojem z jelenia, mleczko do demakijażu o wiele lepsze od garniera.. Serio, serio. Polecam sprawdzic na KWC opinie tych tanich kosmetyków, są swietne.
Kiedys jeszcze kupowalam taki spray dla dzieci do opalania, tani jak barszcz, a lepszy od nivea, ale ostatnio ciagle go nie bylo.


Ja jeszcze opowiem Wam mój patent:p
Jako,że staram się nie używać butelek itp, kupiłam Olafowi polecany przez Pana z tv bidon. Było ok, do czasu... kiedy nie mozna go bylo wyczyscic. Calkiem przez przypadek kupilam olafowi taka wode dla dzieci..to co w reklamie jest water- nasz glos ma power:p
I musze powiedziec, ze ma swietny 'cypelek':p Okazalo sie, ze butelka jest lepsza od niejednego bidonu, i jak sie ja obedrze z tej folii zewnetrznej to nawet sensownie wyglada. I jeszcze wazne.. poki sie nie ssie, to nic nie leci :p Naprawde polecam.
 
. Calkiem przez przypadek kupilam olafowi taka wode dla dzieci..to co w reklamie jest water- nasz glos ma power:p
I musze powiedziec, ze ma swietny 'cypelek':p Okazalo sie, ze butelka jest lepsza od niejednego bidonu, i jak sie ja obedrze z tej folii zewnetrznej to nawet sensownie wyglada. I jeszcze wazne.. poki sie nie ssie, to nic nie leci :p Naprawde polecam.
Jupik i Kubuś tak mają,ale tylko wody, tam jest taka blonka,ale jak obrucisz butelkę i naciśniesz to leci:wściekła/y:mój odkrywca wpadl na to:confused2:
 
Ja jeszcze opowiem Wam mój patent:p
Jako,że staram się nie używać butelek itp, kupiłam Olafowi polecany przez Pana z tv bidon. Było ok, do czasu... kiedy nie mozna go bylo wyczyscic. Calkiem przez przypadek kupilam olafowi taka wode dla dzieci..to co w reklamie jest water- nasz glos ma power:p
I musze powiedziec, ze ma swietny 'cypelek':p Okazalo sie, ze butelka jest lepsza od niejednego bidonu, i jak sie ja obedrze z tej folii zewnetrznej to nawet sensownie wyglada. I jeszcze wazne.. poki sie nie ssie, to nic nie leci :p Naprawde polecam.

albo jeszcze jak uderzasz butelka o jakas powierzchnie trzymajac ja do gory nogami :wściekła/y:


Julitka juz od dluzszego czasu pija z takich butelek, bo kubki sa dla niej za male:sorry2:
faktycznie, z tych waterr nie ciekna

a uderzac tez lubi:cool:
 
reklama
Wyprałam białą koszulkę Adasia poplamioną od lodów czekoladowych w Domestosie:szok:, bo inne środki nie zadziałały :no:, a walczyłam z nimi ponad tydzień.:crazy: Koszulka śnieznobiała po 5 min:sorry: , bez plam i wybarwień, ma oblamówkę rękawków i szyjki brązową.:tak::tak::tak:
Dzis postanowiłam wywabić plamę z Mai siwej koszulki z napisami i rysunkiem Osiołka , równiez zabrudzoną od czekolady. Nalałam Domestos na plamy a po 5 min plama znikneła razem z kolorem szarości.:szok::szok::szok::szok:........... zamoczyłam więc całą w tym Domestosie, do którego dolałam wodę. A raz kozie smierć , skoro była juz i tak spierdzielona:eek::eek::eek:. Po 3 godzinach wyciągnęłam rózową koszulkę a aplikacje nie naruszone.:-D:-D:-D Najbardziej uradowana była Mai ................ oczywiście bo rózowa i że to jakieś czary-mary:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:
Polecam Domestos , ale tylko do plam na białych rzeczach:tak::tak::tak::tak::tak:
 
Do góry