reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Perfekcyjna Pani Domu;)

a ja raz przez przypadek :p mialam Persil Gold plus i ja zawsze dodaje vanish do prania... No i bez zapierania bylo ekstra, trawa, brudy itd schodzily szybko. Ale to bylo przypadkiem kiedy brata wyslalam po proszek, liczac na reszte z 50 zl :p niewiele jej bylo...:wściekła/y::angry::-D:-D
Musze ten biedronkowy odplamiacz sprobowac. A tak przy okazji, to w Biedronce sa takie reczniki papierowe..queen czy cos.. Polecam wszystkim. Lepsze od velvet :p
 
reklama
. A tak przy okazji, to w Biedronce sa takie reczniki papierowe..queen czy cos.. Polecam wszystkim. Lepsze od velvet :p
lepsze i ile tańsze:tak:

Nie wime gdzie to napisać więc napiszę tutaj... Gotowałam dzisiaj bigos i jak teściowa przyszła ta poprosiłam żeby spróbowała (zawsze wprawniejsza gospodyni) i zapytała,czy już postarzałam bigos:szok::baffled: Chodzi o to,że świeży bigos można zrobić na kilka razy odgrzewany,a wiadomo,że im więcej odgrzany tym lepszy. Wię trzeba dodać cukru i musztardy (ja na 7litrowych słoików bigosu dałam 2 łyżeczki cukru i łyżkę musztardy)
 
Nigdy o czyms takim nie slyszalam szczerze mowiac, ale i co? Dobre?

No wlasnie, ostatnio bardzo sie przekonalam do biedronkowych i lidlowych rzeczy :) Moja mama twierdzi również, ze w lidlu sa bardzo dobre srodki do sprzatania.
 
No :p Fajne sa wafelki a'loa knopers, pakowane po 10 sztuk, za 6.90 :p I lubie jeszcze te niemieckie czekolady (pralinowa..ehhhhhhhhh).
 
Właśnie piorę z proszkiem do pieczenia - zobaczymy co wyjdzie :blink:

no i pomoglo?

No wlasnie, ostatnio bardzo sie przekonalam do biedronkowych i lidlowych rzeczy :) Moja mama twierdzi również, ze w lidlu sa bardzo dobre srodki do sprzatania.

moja szwagierka twierdzi, ze w Biedronce jest dobry plyn do prania.
ja nie wyprobowowyalam innej chemii, wiec ni wiem i jakos ciezko mi sie przekonac.
oj, chociaz ostatnio kupilam plyn do mycia okien, tani jak barszcz a baaardzo skuteczny:tak:
 
Ja miałam ostatnio płyn do płukania z Biedronki, płyn do naczyń Kraft(?), wilgotne ściereczki do kurzu, często mają proszki do prania w promocjach,
ja ten płyn do płukania też miałam właśnie mi sie skończył, płyn do naczyń Kraft właśnie wczoraj zakupiłam,uzywam też takie mleczko do czyszczenia w spryskiwaczu Star(ale te białe), plyn do WC,i worki na śmieci z taśmą, papier toaletowy Quine? Wogóle coraz więcej tych biedronkowych rzeczy kupuje bo mają dobre:tak:a i wczoraj kupiłam tam mleko Bebiko za 9,98zł:szok::-)
 
reklama
Do góry