reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

PCOS - jak Wy sobie z tym radzicie/poradziłyście

reklama
Ja niestety znam ten temat z autopsji wiec mi się od razu nasunęło objawy te same ze tak powiem ... sprawdź mu tel.
Jak się zapytasz wprost to oczywiście się wyprze, wyśmieje Cię i powie żebyś się stuknęła w głowę...
oczywiście oby to nie było to, ale jeśli nagle zaczął być niemiły, mówi ze nie ma czasu albo mu przeszkadzasz to musi być coś na rzeczy


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom

Nie mam jak, ma wszędzie hasła... :/ Jest dokładnie jak mówisz... Dokładnie...
 

Jeśli sytuacja się nie zmieni po „oczyszczającej” rozmowie.... (a polecam ja odbyć po sporej dawcę alkoholu) to trzeba czekać aż sam się wysypie. Mój właśnie po pijaku dopiero powiedział mi ze mnie nie kocha i się wyprowadza ... do romansu się oczywiście nie przyznał i cały czas się wypierał, ale ja już wiedziałam ... bo miałam dostęp do tel a on o tym nie wiedział. Kiedyś przechwyciłam tel jak spał , ale się obudził, wpadł za mną do łazienki i dostał szału jak zobaczył ze go mam


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jeśli sytuacja się nie zmieni po „oczyszczającej” rozmowie.... (a polecam ja odbyć po sporej dawcę alkoholu) to trzeba czekać aż sam się wysypie. Mój właśnie po pijaku dopiero powiedział mi ze mnie nie kocha i się wyprowadza ... do romansu się oczywiście nie przyznał i cały czas się wypierał, ale ja już wiedziałam ... bo miałam dostęp do tel a on o tym nie wiedział. Kiedyś przechwyciłam tel jak spał , ale się obudził, wpadł za mną do łazienki i dostał szału jak zobaczył ze go mam


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
Boże... On po alkoholu by wyśpiewał napewno. Pomyśle i zadziałam jakoś. Masakra tak Ci współczuje... Nie wierze w facetów, że są jeszcze gdzieś szczerzy, kochający i czuli faceci :(
 
Jak się z nim rozstałam, minęło kilka miesięcy i mnie błagał na kolanach żebym do niego wróciła ze łzami w oczach, nie wspomnę o kwiatach jakimi mnie zasypywał ... oczywiście byłam nieugięta i do niego nie wróciłam ... a później się dowiedziałam ze w tym samym czasie jak mnie przepraszał to jezdzil do innej (żeby było śmieszniej mojej sąsiadki z dzieciństwa z które razem grzebałam w piasku i łaziłam po drzewach)



Wysłane z iPad za pomocą Forum BabyBoom
 
Nie współczuj, nie ma czego. Zmarnował mi 3 lata życia, rozstanie z nim to najlepsza decyzja w moim życiu


Wysłane z iPad za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Jak się z nim rozstałam, minęło kilka miesięcy i mnie błagał na kolanach żebym do niego wróciła ze łzami w oczach, nie wspomnę o kwiatach jakimi mnie zasypywał ... oczywiście byłam nieugięta i do niego nie wróciłam ... a później się dowiedziałam ze w tym samym czasie jak mnie przepraszał to jezdzil do innej (żeby było śmieszniej mojej sąsiadki z dzieciństwa z które razem grzebałam w piasku i łaziłam po drzewach)



Wysłane z iPad za pomocą Forum BabyBoom
Ja pier**** bo inaczej nie umiem... Faceci niektórzy już tacy są... Zostawią a potem z podkulonym ogonem...masakra, szkoda mi Ciebie i tak :( Biedna :( Mam nadzieje, że u mnie się jakoś wyjaśni i poskłada wszystko, ale brak mi słów
 
Do góry