reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

PCOS - jak Wy sobie z tym radzicie/poradziłyście

@agawid Przykro ni z powodu smierci Twojego doktora [*] wlasnie gdzies czytalam ze byl w kiepskim stanie ale to jakis czas temu..
Ja dzis sobie zakupilam Inozytol.. wit b8.. ponoc dobrze wplywa na pcos i insulinoopornosc..

Dziewczyny... Z okazji Swiat Bozego Narodzenia zycze Wam.. Samego szczescia... 2 kreseczek... i duzo duzo szczescia :-)
 
reklama
@kasienka862 to ja ci psikusa zrobię i potrzymam kciuki :p

Wesołych, zdrowych i pogodnych a przede wszystkim Spokojnych Świąt - a reszta - co ma być to i tak będzie :) I będzie dobrze - bo jak ma być inaczej :p :)


Kochana.. na ciaze sie raczej nie nastawiam ;-) sadze ze organizm mi swiruje po leku Glucophage.. i niski pewnie progesteron..jak cykl bedzie taki dlugi jak poprzedni to ok 5 stycznia powinnam @ dostac. A jak nie to zrobie test. Gdy bedzie negatyw to polece do dr po luteine na wywolanie :-)
ale ciesze sie bo wazylam sie przed swietami i 2 kg mniej .. w swieta napewno to nadrobilam ale jakis efekt juz byl.. i czuje sie przede wszystkim jakby lzej.. :-)bardzo pilnuje aby nie jesc bialego pieczywa i slodyczy , chipsow i takich tam..

A jak sie czujecie Dziewczyny po Swietach?? Ja w pracy i licze towar bo inwentura...
 
Ja już mam dość diet i katowania się nimi - przytyłam w ciągu ostatniego roku ponad 20kg pomimo diet, konsultacji, rzucenia palenia, ćwiczeń i innych wspomagaczy. Od dwóch tygodni powiedziałam dietom "wal się" i jem normalnie, z rozsądkiem, ale jem wszystko na co mam ochotę i co mogę, a nawet co nie mogę (nie mam woreczka więc chwilami jest ciężko :p ) i powiem Ci że szczęka mi opadła... moja waga nie dość że nie poszła w górę przez te dwa tygodnie to jeszcze spadła o pół kilo... tak po prostu... hmmm..... i na cholewkę mi te diety przez cały ostatni rok były???
 
Nowy rok, nowe plany, nadzieje i marzenia - życzę wam wszystkim ich spełnienia :)

Ja na nowy rok dostałam rano telefon że 22 stycznia mają wolny termin na operację :) Więc pozbywam się swojego problemu na stałe :)
 
Nowy rok, nowe plany, nadzieje i marzenia - życzę wam wszystkim ich spełnienia :)

Ja na nowy rok dostałam rano telefon że 22 stycznia mają wolny termin na operację :) Więc pozbywam się swojego problemu na stałe :)

Dziekuje i wzajemnie :-) O... czyli powoli szykujesz sie do operacji?? Ja nadal czekam na @ :-) dodatkowo wczoraj dopadlo mnie przeziebienie... nirmalnie smarkate lata sie przypomnialy :-)
 
Też zdycham od wczoraj - jeszcze mi się na dodatek @ wczoraj przypałętała więc zwijam się z bólu... boli mnie całe podbrzusze i wątroba/żołądek od leków przeciwbólowych które niekoniecznie działają... pocieszam się że to ostatnia @ jaką kiedykolwiek będę miała :) A jeszcze młodszej córce się zrobił wczoraj ropień pod mleczakiem i dzisiaj na emergency wyrywałyśmy... Jej pierwszy ząb wyrywany u dentysty... mało delikatnie jej znieczulenie zrobił - wręcz bym powiedziała że zrobił je "na chama" - za co miałam mu ochotę strzelić w zęby ale się grzecznie powstrzymałam :p
We wtorek mam badania przed operacyjne a w środę ostatnia wizyta u gina przed operacją i ustalenie szczegółów... gorzej bo z typem się nie idzie dogadać po angielsku... dzisiaj zadzwoniłam po tłumacza na tą wizytę... babka zrezygnowanym tonem zapytała tylko z jakiego języka... pierdyknęłam że z angielskiego którego używa ten lekarz na ogólnie używany... oj uśmiała się kobicina - ale jak widać on ma ze wszystkimi pacjentkami ten problem... hindus... niby po angielsku mówi ale nie idzie go zrozumieć :p ostatecznie chyba naprawdę będzie brytyjska pielęgniarka XD
 
reklama
Do góry