reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

PCOS - jak Wy sobie z tym radzicie/poradziłyście

Hej, czytam was od jakiegoś czasu. Mam pcos stwierdzone od 15rz, dla mnie był to wyrok, bo zawsze chciałam mieć trójkę dzieci... Gdy znalazłam tego jedynego, po ślubie zaczęłam stosować clo, 3cykle i nic... Mąż zrobil badania nasienia i wyszły mi słabiutko, oj bardzo, wtedy byliśmy w czwartym cyklu, i jak okazało się kilka dni później byłam już wtedy w ciąży, którą można było nazwać cudem - bałam się nieziemsko bo mówiono mi że mogę nie donosić do końca... Szczęście urodziłam zdrowego synka... później dałam sobie czas aby nacieszyć się małym i gdy stwierdziłam że zaczynamy starania o kolejne z clo, okazało się że jestem znowu w ciąży... urodziłam córeczkę... Później miałam stratę...i gdy się poddałam znowu zaszłam w ciąże i tulę teraz trzecie dziecko...
Pisze to wam żebyście się nie poddawaly!! Cuda się zdarzają !
 
reklama
@SOSENKA90 a skad jestes? Dobrego immunologa, czy hematologa jak najbardziej polecam, nawet ginekologa czy naprotechnologa, ktory cie przebada od a do z, bo 3 poronienia, nawet biochemiczne kwalifikuja sie do niektorych badan na nfz, miedzyinnymi tych z krzepliwosci. A badan jest mnostwo i kosztuja duzo. Tak wiec jest co robic. Warto, bo wtedy tez latwiej ustalic leczenie i proby zajscia w ciaze.
 
Destino jestem ze śląska. Słyszałam o dobrym immunologa w Łodzi w Centrum Zdrowia Matki Polki, zapomniałam jak on się nazywa, ale wszyscy go bardzo chwalą, tylko jest jeden problem - terminy powalają.
Zerkałam na ten wątek o poronieniach, na pewno skorzystam z wiedzy dziewczyn... ja już nie liczę pieniędzy wydanych na wizyty, badania itd... [emoji53]
Miałam umówione kariotypy na NFZ... procedury, terminy to nie dla mnie. Wole zapłacić i mieć na już.
 
Na sladku, zabrze, katowice Sydor, wodzislaw, bedzin jest kilku dobrych lekarzy. W lodzi Pasnik. W Krakowie ginekolog przybycien. Ma odlegle pierwsze terminy, ale robi dobra diagnostyke i wielu juz pomogl. Moze on?
 
Na sladku, zabrze, katowice Sydor, wodzislaw, bedzin jest kilku dobrych lekarzy. W lodzi Pasnik. W Krakowie ginekolog przybycien. Ma odlegle pierwsze terminy, ale robi dobra diagnostyke i wielu juz pomogl. Moze on?

Właśnie chodziło mi o tego dr Paśnika! Do niego się chyba zapisze. Czekam na wizytę w Bocianie, zobaczymy czy oni rozłożą ręce czy będziemy działać coś dalej. Właśnie badań poziom witamin. Jestem z kwasem na dolnej granicy normy, czyli femibion nie daje rady. Wit b i e tragiczne... muszę przyjmować każda z osobna w dużych dawkach.
 
Hej,
podawałam ostatnio Wam wyniki badań z 3dc oraz mówiłam, że w granicach 18-22 odczuwałam bóle pleców oraz miałam śluz płodny i zastanawiałam się czy jest możliwa owulacja w tak zawyżonym stosunku LH/FSH (=2). Żeby to sprawdzić wykonałam badanie w 26dc i kształtuje się ono następująco (załącznik).
Pytanie do Was: czy wyniki potwierdzają odbytą owulację?
Do lekarza wybieram się w listopadzie.

PS
poziom homocysteiny badany dodatkowo

upload_2018-9-28_15-8-32.jpeg
 

Załączniki

  • upload_2018-9-28_15-8-32.jpeg
    upload_2018-9-28_15-8-32.jpeg
    110,8 KB · Wyświetleń: 514
Hej,
podawałam ostatnio Wam wyniki badań z 3dc oraz mówiłam, że w granicach 18-22 odczuwałam bóle pleców oraz miałam śluz płodny i zastanawiałam się czy jest możliwa owulacja w tak zawyżonym stosunku LH/FSH (=2). Żeby to sprawdzić wykonałam badanie w 26dc i kształtuje się ono następująco (załącznik).
Pytanie do Was: czy wyniki potwierdzają odbytą owulację?
Do lekarza wybieram się w listopadzie.

PS
poziom homocysteiny badany dodatkowo

Zobacz załącznik 902572

Tak progesteron pokazuje ze była owulacja jest wynik dwucyfrowy. Nie jest powiedziane ze przy pcos nie występują owu, występują rzadko i czasem ciężko wychwycić
 
reklama
Do góry